2733
2734
عنوان

حرف های دل🫀افکار شما در این باره

83 بازدید | 6 پست

جين وبستر تو کتاب بابا لنگ دراز واقعا م این همه نگرانی آدم عاشق رو درست شرح میده و میگه

«قبلا می توانستم دختری بی‌فکر و بی‌خیال و آسوده باشم، چون چیز ارزشمندی نداشتم که از دست بدهم

ولی حالا تا آخر عمر یک نگرانی بزرگ خواهم داشت و هر وقت که تو از من دور باشی به همه‌ی اتومبیل‌هایی فکر می‌‌کنم که ممکن است تو را زیر بگیرند 

یا همه‌ی تخته‌های اعلامیه‌ای که ممکن است روی سرت بیفتد 

و یا همه‌ی میکروب‌های وحشتناکی که ممکن است بخوری

آرامش خیالم تا ابد از بین رفته است!»

دلم گرفته و همیشه هم به خدا گفتم اگر یه چیزی میدونی قرار نیست واسه من باشه یا قراره واسه من باشه پس از این همه سال صبر و سردرگمی درم بیار انقدر دلم نگیره انقدر سختی غم نکشم بدونم راهم چیه انگار توی یه گردباد گیر کردم کاش بتونم نجات پیدا کنم زندگیم درست بشه انقدر تلاش کردم ولی هنوز…

و توی یه کتابی خونده بودم که می‌گفت:

«از رها کردن نترس.

هیچکس نمی‌تواند چیزی که مال توست را از تو بگیرد؛ و تمام دنیا نمی‌توانند؛ چیزی که مال تو نیست را حفظ کنند.»

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍
جز قشنگ ترین کتابایی که تو زندگیم خوندم 

آره واقعاً قشنگ بود

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید اینطور باشه ولی من به قسمت اعتقادی ندارم همش بستگی به انتخاب آدم ها داره

وقتی انتخاب میکنی تلاش میکنی میجنگی و از یه جایی به بعد دست تو نیست چی…!؟

چون دونفر باید بخوان که بشه

جمله عمیقی بود… باعث میشه آدم به فکر فرو بره 

درسته همینه امیدوارم منم بتونم یجایی تصمیممو بگیرم زندگیمو درست کنم