2733
2739
عنوان

بیاید واسه نماز شب اسم بگید دعاتون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1983 بازدید | 310 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستایش

برای خوشبختی، موفقیت، عاقبت بخیری و حال خوب خودم و خانوادم

رسیدن به آرزوهام در خیر ترین و بهترین حالت ممکن که همراه با حال خیلی خوبی باشه برام

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2731

فاطمه میشه برا زندگیم دعا کنی

حاجت روا بشی

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

سلام خیلی ممنون .اسمم زهرا .دعا کن علی ازم دور بشه وبرام مشکلی ایجاد نکنه ضرری ایجاد نکنه چون ادم طبیعی نیس مصرف میکنه 😔😔😔😔🙏🙏🙏🙏خسته شدم از زندگیم دوس دارم خیلی زود بمیرم

2740

زهرا

دعا کن دوران نقاهت سقط زود بگذره و دوباره نی نی دار بشم ایندفعه کاملا سالم باشه و به وقت بدنیا بیاد💔

منم دعا می کنم شما حاجت روا باشی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🤲

الحمدالله رب العالمین🤲 القدس لنا✌️

اسی قربون دستت اول برای ظهورو سلامتی اقا  برد تیم ملی کشورمون 

حاجت روایی و رفع مشکل همه از جمله خانوادم دعا کن خیر ببینی❤

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
2706