2737
2739

روز اولی که دیدمش یادمه پنجشنبه بود

داشتم با ماشین از تو کوچه میومدم بیرون اونم داشت تو کوچه جلویی میرفت(خونهامون ۱ خیابان فاصله داشت اما نه اون تاحالا منو دیده بود نه من اونو)

خلاصه یه لحظه ماشینا هجوم اوردن همه گیر کرده بودن اونم داشت رانندگی میکرد ماشینشو اورد جلوی راه من که بتونه رد بشه بره 

منم حرصم گرفته بود گفتم این کدوم بیشعوره که راه منو گرفته نمیزاره برم ،یهو شیشه رو داد پایین که آینه بغل رو نگاه کنه بره یه نگاه سر سری هم به ماشین من انداخت و رفت ولی شوکه شدم مامانم که کنارم بود گفت عه اینکه پسر فلانیه(فامیل خیلی خیلی دور)

اومدم خونه تا ساعت ها هنگ بودم یه پسر چشم ابرو مشکی با ابروهای کشیده موهاشو ژل زده بود یه کاپشن چرم هم داشت تاحالا مردی به این جذابی ندیده بودم میگفتم خدایا چرا این بشر اینقد خوشگل بود، اولین مردی بود که توجهمو جلب کرد چون همیشه شعارم این بود قیافه تو رابطه مهم نیست بیش،از حد جذبش شدم،

دو هفته گذشت که اومدن خاستگاریم با اینکه حتی اصلا اونروز منو ندیده بود و توجه نکرده بود 

فهمیدم تو اون زمانی که من داشتم بهش فکرمیکردم اونا توخونشون بحث خاستگاری اومدن من بوده.

چند روز دیگه میشه اولین سالگرد نامزدیمون، مردی که عاشقانه دبوونه وار میپرسته منو،یه پسر مهربون خوش قلب که برای نامزدش جونشم میده

اما بعضی وقتا حس میکنم انگار تقدیر نبود که ما باهم ازدواج کنیم چون کلا ادم منفی بافی هستم.

شماهم از اولین دیدارتون بگید

یه بار هم این تاپیکو زدم همه خیلییی حس خوب گرفتیم که از اولین دیدار ها الان بابای بچشون بود🥰

خوش به حالت کاش برا منم میومد خواستگاری 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان شاءالله خوشبخت بشین به حق پنج تن 

واسه منم دعا کن بهش برسم 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2738

من شوهرم تو شهر خودمون نبود از بچه گی ندیده بودمش ولی شوهرم منو دیده بوده بعد روز جشن داداشش یه نامه که شمارشو نوشته بود وشرایط داده بود به مامانم که اینو بده به دخترت

اولين بار تو يه سالن اجرا داشت من ديدمش ولي اون هيچ توجهي نكرد ديگه كارم شده بود همه ي اجراهاش برم تا ببينمش كم كم با دوستاش اشنا شدم اولين بار كه اونم منو ديد از شدت استرس نميتونستم راحت حرف بزنم اونم فهميده بود خنده اش ميگرفت الانم داره ٥سال ميگذره دارم ازش جدا ميشم

ممنون که ما را درجریان کت چرم موهای ژل زدش قرار دادی

واقعا چقد طرز فکرا فرق داره ما یه بار دیگه هم تاپیک زدیم و همه از اولین دیدارشون با جزئیات گفتن و کلی همه خوششون اومد قرار شد بازم بزنیم همه بیان شما اگه تاپیک جاری و خیانت و مادرشوهر و کتک دوست داری زیاد هست گلم😉😊

من شوهرم تو شهر خودمون نبود از بچه گی ندیده بودمش ولی شوهرم منو دیده بوده بعد روز جشن داداشش یه نامه ...

خخخ عزیزم خوشبخت باشید

دختر خالم با شوهرش تصادف کرده بودن تو خیابون😂😂

2706