2752
2734
عنوان

چکار کنم ۵۰ میلیون باید تا عید 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6610 بازدید | 255 پست
من رفتم واسه وام مستاجری ندادن بهم چون بودجه گفتن نداریم البته قدم من سیاهه هر جا برم خراب میشه

تو دیوار میزنن طلا قسطی با چک صیاد .طلا بخری بفروشی.البته من پرسیدم گفتن ۴ماه باید پس بدی با ۱۴ درصد سود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂منم شدیدا ماشین بازم عاشق ماشین و سرعت 

وای بیا بغلم😍😂

گوهر نایابی هستیم ما

کمتر خانومی هست این مدلی باشه😂

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
واقعا؟استارتراینکه خیلی خوبه برین بپرسین شایدواقعاهمچین وامی بود

ما هم گرفتیم از بانک ملت پارسال ۷۰ تومن باید خوش حساب باشی فکر کنم رتبه بندی میکنن

من همونم که تا میدیدیم ذوق میکردی 💔حالا اما فاز غم میگیری💚💚
2706