2737
2734

من کنکور ۴۰۳ هستم 

اصلا یه حالت کِثافتی ام☹️ نمیدونم چه کنم

تو دو تن هستی! یکی بیدار در ظلمت و دیگری خفته در نور☯️ هرگز اجازه نده تنهاییت استاندارد هات رو پایین بیاره🪄 انسانی که با یک کتاب، شعر، متن، آهنگ یا حتی یک فنجان چای و قهوه حالش خوب می‌شود؛ هیچ‌کس در برابر او پیروز نمی‌شود، حتی زندگی در مقابل او زانو می‌زند❤️ محکوم به امید محو راهی، میری تا پای حرفت باشی؛ من هنوز زندم شده باشه تنها من هنوزم این بازی به من میاد هنوز زندم به امید فردا🌊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این درسته که عمومیا ممکنه برگردن؟؟البته کنکور دی نه برای سال بعد؟؟

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2731
2738
رشتم انسانیه هدفم کنکور تیر هست کنکور دی رو آزمایشی شرکت میکنم چون که باید ترمیم معدل هم بزنم  ...

تجربی ام

خیلی اتفاقا اطرافم افتاد باعث هدفم بشه تیر

امادگیم اونجورنیس که دوماه دیگه کنکور رسمیم باشه

رشتم انسانیه هدفم کنکور تیر هست کنکور دی رو آزمایشی شرکت میکنم چون که باید ترمیم معدل هم بزنم  ...

عمومیات چطورن؟ من ادبیات ۱۷.۵ عربی ۱۸.۷۵ زبان ۱۹ دینی ۲۰ تصمیم ندارم ترمیم کنم کلا چون هدفم کنکور زبانه و تاثیر زبان تخصصی ۷۰ درصده شایدم بیشتز ولی الان دو دلم ترمیم کنم یا ن میترسم مفهمومی بدن امسال راحت بود

2706