2733
2734

بله دکتر نوشت ولی من ندادم به بچم

برا خارشه من خارش نداشت بچم

درمان اگزما پماد زینک و بتامتازون رو ترکیب کن بزن به محلی که اگزما داره زود خوب میشه

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔

و اینکه سیتریزین زیر ۸ ماه ندی بهتره 

بچه من حدود 2 سالشه باز ندادم

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دکتر نوشت ولی من ندادم به بچم برا خارشه من خارش نداشت بچم درمان اگزما پماد زینک و بتامتازون ...

سلام  ببخشید  بچتون چند ماه بود که بهش سیتریزین داد اخه بتامتازون خیلی کورتون قوی ای من الان هیدروکورتیزون میزنم ولی  زیاد فایده نداره نزدیک ۳ هفته هم هست که رزیم شدید گرفتم لبنیات و پروتیین گاوی نمیخورم اجیل و تخم مرع و غذا های گوجه دارم نمیخورم  

2731

پسرم  ۴ماهشه ۲ماه اگزما داره و خارش صورت دکتر بهش سیتریزین و مومتازون داده من نزدم اصلا ولی بچم گناه داره اذیته خیلی نمیدونم‌چکار کنم اخه تو نت دیدم نوشته به زیر ۶ماه نباید سیتریزین داد 

سلام  ببخشید  بچتون چند ماه بود که بهش سیتریزین داد اخه بتامتازون خیلی کورتون قوی ای من ال ...

بالای یک سال بود بچم

قبلا تو ۸ ماهگی هم دادن بهش

با دکتر مشورت کن در مورد بتامتازون  ، هیدروکورتیزون منم زدم اصلا افاقه نکرد

عزیزم کرم کالندولا برا سوختگی بچه هاس ، برا درمان اگزما هم هست اگه خیلی میترسی از بتامتازون استفاده کنی  کالندولا رو امتحان کن مخصوص نوزاده من از یک روزگی بچم براش استفاده کردم

پسرم  ۴ماهشه ۲ماه اگزما داره و خارش صورت دکتر بهش سیتریزین و مومتازون داده من نزدم اصلا ولی بچم ...

ببین عزیزم در مورد پماد هایی که گفتم تحقیق کن و با دکتر مشورت کن برا پسر من فقط اینا جواب داد 

سن بچت خیلی کمه

کجاش اگزما داره من پاش بود

2738
باشه عزیزم  پاهاش دستاش کمرش و شکمش 😥

الهی 😥 چون بیشتره حتما بهش شربتو بده چون ممکنه خارش اذیتش کنه ، همشم چربش کن یا مرطوب کننده کودک و کالندولا بزن که زخمش خشک نشه ببشتر بخاره

ولی باااااز هم دوباره با دکتر مشورت کن

الهی 😥 چون بیشتره حتما بهش شربتو بده چون ممکنه خارش اذیتش کنه ، همشم چربش کن یا مرطوب کننده کودک و ...

اره بچم خارش داره صورتشو خیلی میماله البته کمتر شده ول پاهاش مشخصه میخاره وقتی رژیم رو خیلی زعاست کردم بهتر شده ولی گفتن باید ازمایش کنی ببینی بین‌مواردی که نخوردی کدون رو از رژیمت حذف کنی که من  کمی لوبیا پلو خوردم فکر‌کنم‌یه خاطر گوجه ای که توش بود دوباره شدید شد😣 

اره بچم خارش داره صورتشو خیلی میماله البته کمتر شده ول پاهاش مشخصه میخاره وقتی رژیم رو خیلی زعاست کر ...

الهی بگردم 

تخم مرغ و بادمجون و گوجه هم مراقب باش نخور

بچه من شیرخشکیه 😥

2706