2733
2734
عنوان

مامانای شهریور و مهر۹۶

| مشاهده متن کامل بحث + 60006 بازدید | 7874 پست
تقریبا همه دوسه ماه آخریم بهارجون  سخت شده هم خوابیدن هم انتظار

میفهمم 

آخراش سخته 

وااای من دلم روز زایمان میخواد 

با اینکه خیلی اذیت شدم ولی شیرینه

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ایپک جون شما لیزر کردی اون قسمتو؟ چن جلسه؟دیگه مو درنمیاد؟؟

والا من داشتم میرفتم لیزر,دو جلسه رفته بودم چهار روز مونده بود به جلسه سوم که فهمیدم باردارم و نتونستم ادامه بدم,ولی همین دو جلسه هم خیلی تاثیر داشته

سلام به همگی من چند روز نت نداشتم نتونستم بیام سر بزنم.دلم براتون تنگ شده بود. سوزش معده داغونم کر ...

منم معده ام میسوزه,به بعضی غذاها بیشتر واکنش میده,شربت آدی ژل(البته به داروخانه بگو بارداری,چون دونوع داره,اون مدلیش که رانیتیدین نداره باید بگیری) و شیر گرم کمک کرده به من

سلام مامانا

خوبید؟

مامانا احساس می کنم دهانه واژنم به سمت بیرون لبه های کلیتیروس (نه دهانه رحم) یه مقدار جزیی خارش دارم بنظرتون دارو استفاده کنم بدون رفتن به دکتر؟چه دارویی استفاده کنم که تو هفته ۳۱ بارداری ضرر نداشته باشه؟رفتن دکتر از این بابت که معاینه می کنه سختمه

سلام مامانا خوبید؟ مامانا احساس می کنم دهانه واژنم به سمت بیرون لبه های کلیتیروس (نه دهانه رحم)&nb ...

سلام
منم دکتر رفتن از این نظرا برام سخته ولی خب به این فکر کن که به هر حال هر دارویی استفاده کنی چون میتونه جذب بدنت بشه و ممکنه برای نی نی آسیبی داشته باشه بهتره با مشورت پزشک باشه بنابر این به سختی دکتر رفتنش می ارزه   

عزیزم نرفتی خونتون بفرستی لیستو    

دودست لباس سرهمی. بادی .پوشک.پتو.زیر انداز.کلاه.جوراب.حوله.دستکش.اینا واجبه به نظرم یه روز بیمارستانی نیاز نمیشه دیگه لوسیون و اینا رو نبر دیگه.

خدایا شکر😊

سلام دوستان.

من امروز جواب آزمایشمو گرفتم متاسفانه دیابت بارداری دارم,کسی هست این مشکلو داشته باشه؟ میخوام ببینم چند واحد انسولین میزنه.

اعتماد کردن به خداوند,کوهها را کوچک نمیکند,بالا رفتن از آن را آسان میکند....
2706