2737
2739

دخترم ۳ سال و نیمشه شماره چشمش ۲ونیم و ۱ هست عینک باید بزنه خیلی ناراحتم همش دارم گریه میکنم کسی بوده که بچش عینکی بشه بعد خوب بشه؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر آبجیم هم دقیقا هم سن دخترتونه شماره چشمش ۵ و نیمه عینک میزنه گریه نداره که خوب میشه حالا اینقد گریه کن چشای خودت ضعیف شه دور از جون

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2740
با عینک مگه ضعیفی چشم‌خوب میشه؟  گریه نداره که عینکشو‌میزنه بزرگ‌که شد میره عمل میکنه  ...

خیلی با تلویزیون کارتون میبینه ولی دکتر گفت کارتون ربطی نداره به ضعیفیه چشم گفت شاید ارثیه

فقط در ایام کودکی چون بچه رشد داره اگه عینک بزنی براش ضعیفی چشمش درمان میشه ولی اگه نزنه همینجوری می‌مونه

گریه برا چی؟ قوی باش توکلت به خدا باشه عزیزم چیز مهمی نیست که

مردم حرف برای گفتن همیشه پیدا میکنن به هیچکس و هیچی توحه نکن

عینک بچه رو بزار و با خدا معامله کن بسپار دست خدا 

مطمئن باش اگه بزنه خیلی سریع خوب میشه

دختر آبجیم هم دقیقا هم سن دخترتونه شماره چشمش ۵ و نیمه عینک میزنه گریه نداره که خوب میشه حالا اینقد ...

وقتی میبینمش با عینک دلم میسوزه دوست ندارم محدود بشه 

فقط در ایام کودکی چون بچه رشد داره اگه عینک بزنی براش ضعیفی چشمش درمان میشه ولی اگه نزنه همینجوری می ...

از خدا میخوام من چشام ضعیف بشه ولی بچم چشماش خوب بشه

از خدا میخوام من چشام ضعیف بشه ولی بچم چشماش خوب بشه

قوربونت برم که اینقدر مهربونی بخدا چیز خاصی نیست

منم چشمام ضعیف بود اونم از اول راهنمایی

دعا میکردم کاش وقتی ابتدایی بودم ضعیف بود عینک میزدم خوب میشد نه اینکه وقتی بزرگ شدم اینجوری بشم

الان نمیتونم بدون عینک اصلا خیلی سخته

باور کن مشکل خاصی نیست رو خودت کار کن به چیزای بد فکر نکن دخترتم گناه داره تو اینقدر ناراحتی اون طفلک روش اثر بد میزاره 

وقتی میبینمش با عینک دلم میسوزه دوست ندارم محدود بشه 

خب برای سلامتیشه عزیزم

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2706