2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه زیبا لایک کنه

بازم نشد.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
2731

یکبار دوستم گفت داره تو کوچه با موتور میگرده فوری یه چادر گل گلی سرم کردم و رفتم دم در و کلی دلم ضعف رفت ولی یادم رفته بود کلید واحد رو بردارم و کل خانوادم دم در موندند و به طریقی در رو باز کردند

یکبار هم دوستم گفت میره دنبال خواهرش توام بیا بریم دنبال خواهرم تا ببینیش رفتم و دیدمش و حسابی ذوق و شوق کردم

هر زمان که پدرم رو میدید میومد و باهاش کلی صحبت می‌کرد

یکبار هم با پدرش خونمون اومده بود برای عیادت پدرم

یکبار هم اومده بود چیزی ببره از خونمون که ضربان قلبم رفته بود بالا و دست و پام می لرزید وقتی اومده بود نزدیکم داشتم سکته میکردم و خواهرم هم متوجه شده بود چند لحظه خیره به هم بودیم و انگار میخواست چیزی بهم بگه ولی حیا نمیذاشت

زمانی که کربلا رفته بود و من بنرهاش رو دیدم که عکسش روش بود دلم ضعف میرفت براش یکبار هم از مدرسمون رد شد که تا دیدمش تپش قلبم بالا رفت و دلم میخواست بهش بگم ولی غرورم گفت نه و همینطور شرم و حیا

همه اینها نزدیک چند سال طول کشید و اون کسی بود که حاضر بودم براش جونمم بدم و همش خوابش رو میدیدم ولی هیچ وقت با کسی دوستی نکردم برعکس هم سن و سالهام چون تنها کسی که دوسش داشتم اون بود و حتی دوست نداشتم به یادش هم خیانت کنم

گذشت و اون رفت سربازی و من سال آخر دبیرستان بودم که رسید به اون اتفاق منحوس و تلخ و دردناک... 

یه حس بی حسی نسبت به هر حسی🖤💔

عذر میخوام دوستان دارم طولانی تایپ میکنم تا تیکه تیکه نشه بابت همین طول میکشه قصدم نه بازدیده نه اذیت فقط درد و دل همین... 

ممنون که درک میکنید 🙏🌹

یه حس بی حسی نسبت به هر حسی🖤💔
2706