2733
2734
عنوان

راهنمایی در مورد بچه

229 بازدید | 37 پست

سلام دوستان

این موضوع رو زوم نمیشه به هیچکس بگم

اینکه مامانم اصلا قبول نمیکنه بچه مو گاهی نگهداره

من که سرکار نمیرم همش بذارم 

مثلا یه دکتر بخوام برم، یا چند وقته میرم مشاوره با شوهرم یا ارایشگاه و... نگهنمیداره 

اون دفعه با خودمون بردیم مشاوره

یا میبرمش ارایشگاه میشینه روی پام کارمو کنم

بچه م سه سالشه

گاهی من نیستم بهونه میگیره و اولش گریه میکنه 

میگه من طاقت گریه شو ندارم اذیت میشه

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرتون حق بامنه؟؟؟ 

من مادربزرگم به این سنش بچه های عمه مو نگهمیداره میرن سرکار

از هفت صبح تا غروب 

حالا من میخوام ماهی یکی دوبار چند ساعت بذارم مامانم قبول نمیکنه 

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

بذارش مهد یا کلاس نقاشی

همیشه که نباید منتظر باشیم یکی از بچه ما نگهداری کنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
پرستار بگیر منت نکش

اصلللاا نمیمونه وابسته به منه

فقط پیش مامانم اینا میمونه گاهی

چون از اول دیدتشون وگرنه کس دیگه اصلا

خب ببین توقعت خیلی بالاس چرا ؟ چون مادرت سنی ازش گذشته و بچه داری هاشو کرده دیگه 

بهتره مستقل باشی و سعی کنی به خودت تکیه کنی برای اون یکی دو ساعتی که کار داری بچه تو بزار مهد 

به نظرتون حق بامنه؟؟؟  من مادربزرگم به این سنش بچه های عمه مو نگهمیداره میرن سرکار از هفت صبح ...

خوب همه مثل هم نیستن. مادربزرگتون میخاد کمک کنه. و مادرتون دوست نداره. لطف کردن که زوری نیست

2706