2733
2734
عنوان

یه سوال اوایل ازدواجتون چقد رابطه داشتین اصلا همسرتون مشتاق بود

| مشاهده متن کامل بحث + 18851 بازدید | 193 پست
من ۱۷.۵عقد کردم. الان در آستانه ی ۲۴ام. و من الان،با من اون موقع خیلی فرق داره. ولی رو اینم زوم ک ...

بله عزیزم میفهمم

درسته باید بیخیال بود یکم

من خیلی سخت گیرم گاهی و باعث دعوا میشه بینمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=261172530]میخواستم همین و بگم با این تفاوت که باردار نیستم و شده ماهی یبار تازه شوهرم کلا خون ...

من میترسم خ و د ا ر ض ا ع ی داشته باشه

نمیدونم چطوری بفهمم

چون دوستامون و میبینم مشخصه مردا خیلی گرم هستن

عموما هم هفته ای دو سه بار حداقل دارن

ماهی یبار خیلی افتضاحه بخصوص وقتی خود آدم هم گرمه هم خوش اندام و زیبا، تو هر مهمونی بقیه چشمشون دنبالته ولی همسر گرامی اصلا به مغزشم خطور نمیکنه

من باردار نیستم دخترم تازه بدنیا اومده، اما تو کل دوران بارداری حتی یبار هم نیومد از ترس

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
تاپیکهای منو دوست داشتی بخون. شوهر منم عین شما بود ، زندگی با اینجور مردها خیلی سخته، آخرشم عمرت تلف ...

منم همین شک و دارم

چطور بفهمم؟

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2728
ی سوال  این دخترایی ک دوست هستن و رابطه دارن و بعدش ازدواج می‌کنند پسرا نمیگن بهشون تو دوستی ب ...

دیگه از پسری که خودش داره زنا میکنه توقع داری غیرت و حروم حلالی هم سرش بشه؟؟؟  

غیرت و حروم حلالی سرش بود که زنا نمیکرد. صبرمیکرد ازدواج کنن بعد. 

اینجا هوا برای نفس کشیدن مرا کممممم است.... 
دیگه از پسری که خودش داره زنا میکنه توقع داری غیرت و حروم حلالی هم سرش بشه؟؟؟   غیرت و حروم حل ...

خوب آره این درست ولی بعضی پسرا حق خودشون میدونن ولی حق دختر نه 

مال پسرا معلوم نمیکنه چیکاره بودن

منم همین شک و دارم چطور بفهمم؟

وآسه من ۱۳ سال طول کشید تا فهمیدم، که وقتیم فهمیدم شک بدی بهم دست داد چون سالها خودشو یه جور دیگه نشون داده بود که فقط مردیه که از لحاظ جنسی سرده و سرش و ذهنش مدام با کار و فعالیت پره، ولی درصورتیکه فهمیدم و بدم فهمیدم اونم با مدرک که سالها این کار رو میکرده و اتفاقا آدمیه که از نظر جنسی نرماله. 

اگر شما شک کردید بهش پس احتمال زیاد بدید که این کار رو میکنه، متاسفانه نه توی دستشویی نه حموم شما نمی‌تونید دوربین مدار بسته کار بزارید که متوجه بشید!!! و البته منم از طریق دیگه ای خدا خواست که متوجه شدم که سالها این کار رو باخودش میکرده و به این قضیه خود ار. ض.ا. یی  معتاده در واقع.

چه وحشتناک 😔

خیلی😔

من که ازش جدا شدم، ولی برام دعا کنید که یه آدم خوب توی زندگیم پیدا بشه یه مرد واقعی با ماهیت نرمال 🙏🙏😔😔 . سالها فقط از اون آدم عوضی کمبود دیدم و بس، دلم یه عشق واقعی میخواست توی زندگیم داشته باشم، 🙏🙏🙏 من هیچوقت دوست پسرم نداشتم، خیلی زود ازدواج کردم😔 از خدا میخوام یه عشق واقعی یه مرد خوب و نرمال رو بزاره سر راهم.😪🙏

2738
من میترسم خ و د ا ر ض ا ع ی داشته باشه نمیدونم چطوری بفهمم چون دوستامون و میبینم مشخصه مردا خیلی گ ...

وای دقیقا مثل من هستین شمامنم توی دوران بارداری همسرم میترسیدبیادوکلا خونه مامانم میزاشت بمونم

ممنون عزیزم اره این شوهر من بوده😂

خخخ😂

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟
خیلی😔 من که ازش جدا شدم، ولی برام دعا کنید که یه آدم خوب توی زندگیم پیدا بشه یه مرد واقعی با ماهیت ...

از خدا برات می خوام عزیزم،یه همسر عالی و درجه یک ،که از جنس هم باشین و رفیق همدیگه بشین❤️

💔🖤
من میترسم خ و د ا ر ض ا ع ی داشته باشه نمیدونم چطوری بفهمم چون دوستامون و میبینم مشخصه مردا خیلی گ ...

احتمالا شک شما درسته، مردها اصلا بهشون نمیاد ولی متاسفانه اوناییکه خودشون رو سرد نشون میدن این کار رو می‌کنند.