2737
2739
عنوان

حالم خیلی بده دارم میمیرم

412 بازدید | 21 پست

بیست و یک سالمه.پارسال دی ماه بعد از دز دوم‌ واکسن سیستم عصبیم کلا بهم ریخت افسردگی شدید گرفتم افتادم توی تخت.با طب سنتی و یوگا حالم رو بهتر کردم.یکم بعد تپش قلبم شروع شد که رفتم اکو دادم دکتر گفت چه پرولاپسی داری!که همون افتادگی دریچه میتراله.آزمایش نوشت ندادم.

الان یمدتیه همش از خواب بیدار میشم بدن درد دارم.فعالیت سنگین انچام میدم دست و پاهام شروع به لرزش میکنه بعضی اوقات فکم رو سخته انگار باز کنم.تو خواب نفس تنگی میگیرم انگار یچیزی تو گلومه.. 

همش گردن درد و کمردرد دارم.رفتم دکتر ازمایش روماتیسم و اینا نوشته،یعنی چی ممکنه باشه؟خیلی استرس دارم واقعا.یجورایی دلم شکسته و خستم از این همه استرس و دردایی که پشت سرهم میاد سراغم.😭💔من خیلی بیخیال و شاد بودم اصلا چرا یهو اینجوری شد؟..

Ne t'inquiète pas, il passera de l'eau sous les ponts.یعنی دائماً یکسان نباشد حال دوران،غم مخور:)

نترس احتمالادجارحملات پانیک میشی بروگوگل سرج کن ببین همه علائمت میخوره بهش یانه 

ولی من ازحرفهاتون احساس کردم اصلامشکلی ندارین همش ازاسترس واضطرابه

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم شنیدم هرکی واکسن زده یه یه مشکلی خورده. واقعا چرا؟؟؟

فقط میتونم بگم خدا لعنتشون کنه.. من که خیلی پشیمونم.واکسن روسی هم زدم.اسپوتنیک وی

Ne t'inquiète pas, il passera de l'eau sous les ponts.یعنی دائماً یکسان نباشد حال دوران،غم مخور:)
نترس احتمالادجارحملات پانیک میشی بروگوگل سرج کن ببین همه علائمت میخوره بهش یانه  ولی من ازحرفه ...

پنیک بعضی شبا میزنم همش پاهام شروع به لرزش میکنه تا به خالت عادی برگردم ده دقیقه یک ربع طول میکشه.. وای بنظرت واقعا چیزیم نیست؟🥺

پنیک بعضی شبا میزنم همش پاهام شروع به لرزش میکنه تا به خالت عادی برگردم ده دقیقه یک ربع طول میکشه.. ...

علایمت شبیه بازم برودکتراعصاب وروان ببین چی میگه هزارتاهم دکترالکی نروکه کلاچکاپ کنی

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2738
از کی اینجوری شدی؟بیماریت چیه؟

روی عصبم تاثیر گذاشت که دیسک کمر گرفتم 

افسردگی شدید گرفتم ک مجبور شدم برم روانپزشک

پرولاکتین خونم به شدت بالا بود 

دیابت گرفتم

استخون درد گرفتم 

و و و و و     

💓الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد 💓
روی عصبم تاثیر گذاشت که دیسک کمر گرفتم  افسردگی شدید گرفتم ک مجبور شدم برم روانپزشک پرولاکتین ...

ای وای منم پرولاکتینم بالا بود.. بعد از واکسن اینجوری شدی؟

ای وای منم پرولاکتینم بالا بود.. بعد از واکسن اینجوری شدی؟

اره بابا قبلش هیچ مشکلی نداشتم 

من زود ب زود چکاپ میکردم اصلامشکلی نداشتم

ولی بیا یه مدت مواد غذایی دوپامین زا بخور برا خنثی کردن اثر این چیزا

مثلاً پیازو گوجه و ریحان ‌و مویز و خرما و پوست سفید مرکبات (سه جوری پوست مرکبات بگیر که پوسته ی سفیدش با میوه ش باشه و بخور) تا یک ماه قرص ویتامین سی جویدنی بخور

پوست سفید هندونه انگور 

اره بابا قبلش هیچ مشکلی نداشتم  من زود ب زود چکاپ میکردم اصلامشکلی نداشتم ولی بیا یه مدت م ...

چندسالته راستی؟وای من خیلی میترسم واقعا.. قرص برای اعصابم اصلا نمیخوام بخورم.یعنی ممکنه مریضی سختی داشته باشم؟فقط میخوام مثل قبل حالم خوب باشه😭😭😭

چندسالته راستی؟وای من خیلی میترسم واقعا.. قرص برای اعصابم اصلا نمیخوام بخورم.یعنی ممکنه مریضی س ...

من ۲۶

توروخدا سعی کن خودتو سرگرم کنی استرس به خودت ندع 

بهش فکر نکن هرچند میدونم سخته

دکتر اعصاب نرو وابسته قرص میشی بدتر داغون میشی 

من ۲۶ توروخدا سعی کن خودتو سرگرم کنی استرس به خودت ندع  بهش فکر نکن هرچند میدونم سخته دکتر ا ...

عزیزم توهم جوونی پس.واکسن چی زدی؟

2706