2733
2734

من یه هفته بعد تاخیرپریود بتام۲۵بود ۴روز بعدش شد۴۰

و۵روز بعدش که دوهفته تاخیر داشتم شد۱۹۳

دکتر مشکوک شد به خارج از رحمی هیچ علائمی ندارم 

درضمن ناخواسته باردار شدم حقیقتو بگین بهم ناراحت نمیشم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه خارج رحمی نیست فقط زمان لقاحت تاخیر  تشکیل شده نی نی خیالت راحت

ممنون گلم بخدا بس بد تعریف کردن از خارج از رحمی استرس گرفتم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
والا من شنیدم خارج رحمی عدد بتا خیلی بالاست ،با سونو فقط مشخص میشه که خارج رحمیه یا نه ،سونو بده گلم ...

دکتر میگه سونو  زیر بتا۲هزار چیزی نشون نمیده

دکتر که مشکوک شده چرا سونو نکرده

گفت چیزی دیده نمیشه بتات پایینه

برای منم یه بار رشد بتا کند بود و احتمال خارج رحمی دادن،

رشدش از مال شما کمتر بود حتی 

ولی تو سونو مشخص شد خارج رحمی نیست 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای منم یه بار رشد بتا کند بود و احتمال خارج رحمی دادن، رشدش از مال شما کمتر بود حتی  ولی تو ...

سالم به دنیا اومد؟

ممنون گلم بخدا بس بد تعریف کردن از خارج از رحمی استرس گرفتم

نه بابا فکر منفی دور کن من خالم  بعد پریودیش بتاش ۲۳ بود بش گفتن خارج رحمی ولی صبر کرد.  تقریبا دوماه شد تا ۱۳۰ شد.  الانم  ماه اخر بارداریشه منم وقتی باردار بودم بتام ۳۰۰۰۰ بود گفتن خارج رحمی تا سونو دادم  گفت ۵ هفتته جنین هنوز تشکیل نشده  فقط ربط به لقاح داره که اول یا وسط یا اخر ماه بچه گرفتی همین 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
گفت چیزی دیده نمیشه بتات پایینه

اگه دیواره ی رحم ضخیم شده باشه باز هم مشخص میشه که خارج رحمی نیست 

آخه تو خارج رحمی دیواره ی رحم ضخیم نمیشه

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا فکر منفی دور کن من خالم  بعد پریودیش بتاش ۲۳ بود بش گفتن خارج رحمی ولی صبر کرد.  ت ...

مرسی قربونت بسلامتی

خودمم سر پسرم بتام زود بالا رفت تو این سن بارداری ویارام شروع شذه بود قلبش تشکیل شده بود براهمون استرس گرفتم

نه دیگه سقط شد😁 ولی ماه بعدش دوباره اقدام کردم و خدا یه نی نی ناز بهم داد😍

خداروشکر خدا حفظش کنه

مرسی قربونت بسلامتی خودمم سر پسرم بتام زود بالا رفت تو این سن بارداری ویارام شروع شذه بود قلبش تشکی ...

فدات گلم بارداری با بارداری خیلی فرق داره من با ۳ تا بچهام  کلا فرق داشت هردفعه  هم ویار هم از هر لحاظ بسلامتی گلم بغلش کنی  سالم ببینیش ان شالله 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم