2733
2739

من اولین باری که خوندم تازه حفظ هم نبودم همش از روی کاغذ میخوندم ولی هم به شدت شدت شدت آروم گرفتم هم حاجت گرفتم

گفته بودی که چرا خوب به پایان نرسید؟ راستش زور منِ خسته به طوفان نرسید... گرچه گفتند بهاران برسد مال منی قصه آخر شد و پایان زمستان نرسید... من گذشتم که به عشق تکیه کنم ، جگرم سوخت ولی عشق به عصیان نرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرکنم یازده رکعت

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2728

دو رکعت میخونم خیلی جواب میده

میری تو گذشته تو خاطرات یاد حرفاش میوفتی مثل همون موقع ذوق میکنی میخندی انگار داره الان اتفاق میوفته بعد یهو به خودت میای میبینی همش مال گذشتس اونجاست که بد میشکنی😑
بلدی نماز حاجت رو؟؟ چطوریه؟؟

نماز حاجت مث نماز صبحه فقط نیت فرق داره

من نماز شب رو میگم عزیزم

میگن حاجت میده

براي حاجت رواييم يه صلوات ميفرستي؟🤍اميدوارم حاجت شما را هم خدا بده🤲🏻🙂
2740
میشه بگی چطوریه

https://www.tasvirezendegi.com/education-prayers-night/#1

این سایت کامل توضیح داده من دقیقا مثل توضیحاتش خوندم

گفته بودی که چرا خوب به پایان نرسید؟ راستش زور منِ خسته به طوفان نرسید... گرچه گفتند بهاران برسد مال منی قصه آخر شد و پایان زمستان نرسید... من گذشتم که به عشق تکیه کنم ، جگرم سوخت ولی عشق به عصیان نرسید...
مرسی عیزم

وتر با اینکه یه رکعته ولی ذکر های توی قنوتش زیاده زمانبره ..مثلا ۳۰۰تا یه ذکر باید بگی ۷۰تا یه چیز دیگه .۴۰تام یهذکر دیگه ..ولی بعدش یه آرامشی میگیری که وصف ناپذیره

میشه نشستنی خوند؟ من نماز عادیم میخونم میرم رکوع و سجده سرگیجه شدید میگیرم 

حامی حقوق حیوانات🐣🐰🐶با حیوانات مهربون تر باشیم زندگی بدون اونا خیلی زشته اونا هم مثل ما حق زندگی و طبیعت دارن زندگی رو ازشون دریغ نکنیم♥️خدایا خودت مرحم دل های شکستمون باش:)🦋گاهی خرد شدن استخوان‌های خودم را زیر بار همه زندگی‌های نکرده‌ام، حس میکنم.!🌚