2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من تو گوگل تحقیق کردم موی تیره با اختلاف خیلی زیادی جذاب تر بود از نظر افراد (البته گوگل انگلیسی نه فارسی) از نظر خودم موی روشن با اینکه خودش قشنگ تره قیافه رو در کل بد نشون میده. چهره ده سال پیرتر دیده میشه. مامانم همیشه موهاش روشن بود تازگیا تیره کرده واقعا خیلی قشنگ شده. چون موی تیره رنگ پوستشو روشن تر نشون میداد. از یه طرف چشماش عسلیه موقعی که موهاش روشن بود رنگش به چشم نمیومد ولی بعد خیلی قشنگ دیده شد (ته رنگ پوست مادرم زرده) موی تیره مخصوصا با چشم عسلی خیلی خفن میشه. ولی یه نکته دیگه ام هست که همرنگی نسبی مو و چشم قیافه رو خیلی خاص می کنه. اگه چشمات فندقی روشنه شاید موی روشن تر بهت بیشتر بیاد 

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی.می تونین عکستونو برام بفرستین یا تو تاپیکای عکساتون تگم کنین اگه شخص خودتون بخواد صادقانه در مورد قیافش نظر میدم. هرچقدر هم بقیه بهم بپرن من همون چیزیو به بقیه میدم که نتونستم کسیو پیدا کنم به من بده. اگه قراره بخاطر نظر صادقانه من خودکشی کنین نپرسین ازم مجبور که نیستید
من تو گوگل تحقیق کردم موی تیره با اختلاف خیلی زیادی جذاب تر بود از نظر افراد (البته گوگل انگلیسی نه ...

اینم اضافه کنم محبوب ترین رنگ مو قهوه ای تیره بود. مشکی رتبه دوم شده بود. مشکی در کل رنگ پوست رو خیلی روشن تر نشون میده ولی شاید یکم بخاطر تند بودن رنگش توجه رو از چهره بگیره. علاوه بر اون وقتی مو مشکی محضه خودش درست و حسابی دیده نمیشه. حالا ببین کدومشون برات بهتره 

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی.می تونین عکستونو برام بفرستین یا تو تاپیکای عکساتون تگم کنین اگه شخص خودتون بخواد صادقانه در مورد قیافش نظر میدم. هرچقدر هم بقیه بهم بپرن من همون چیزیو به بقیه میدم که نتونستم کسیو پیدا کنم به من بده. اگه قراره بخاطر نظر صادقانه من خودکشی کنین نپرسین ازم مجبور که نیستید
2706