2737
2734
عنوان

امروز رفتم سونوگرافی😮‍💨

452 بازدید | 7 پست

بچه ها من چیکار کنم بدون دارو تخمکم آزاد شههههه😭

امروز رفتم سونو گرافی روز ۱۹ سیکلم

سایز فولیکولام خوبه یکیش۱۶ یکیش۱۸ بدون دارو

ولی هنوز آزاد نشدن

چیکار کنم چرا انقدر دیر هست تخمک گذاریم چیکار کنم آزاد شه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم اگه منظورت بچه اس به وقتش خدا میده نگران نباش 

وقتش؟۳ سال و نیم گذشت حتیiuiهم منفی شد

با اینا کاری ندارم فقط میخوام بدونم چیکار کنم بدون دارو تخمکم آزاد بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2731
مگه طول دورهات چند روزه؟

۳۰ روزه هست.

شده گاهی ۳،۴ روز عقب بندازم ولی معمولا ۳۰ روزه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتش؟۳ سال و نیم گذشت حتیiuiهم منفی شد با اینا کاری ندارم فقط میخوام بدونم چیکار کنم بدون دارو تخمک ...

نمیدونم من فقط میگم به وقتش بچه رو بهت میده چیزی رو به زور از خدا نخواه 

آها نمیدونم والا انشالله که این ماه باردار بشید

مرسی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740