2737
2739
عنوان

اقدام به بارداری

1075 بازدید | 51 پست

سلام حالتون چطوره؟ 

کیا اقدام برا بارداری کردن و این ماه باردار شدن بیاین باهم در ارتباط باشیم و تحربیاتمون رو به اشتراک بزاریم 

من مرداد ماه یه سقط تو 10هفته داشتم این ماه تازه تستم مثبت شده دعا کنید برام بمونه و سالم به دنیا بیاد

سلام من میخوام همین ماه اقدام کنم منتظر پریودمم الان۵روز گذشته هنوز نشدم 

فقطم اذر اقدام میکنم نشد دیگه تموم چون دانشجوام اگه دی باردارشم مهرماهی میشه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من میخوام همین ماه اقدام کنم منتظر پریودمم الان۵روز گذشته هنوز نشدم  فقطم اذر اقدام میکنم ...

انشاا... که همین ماه باردار میشی و خبرشو بهمون میدی عزیزم🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاا... که همین ماه باردار میشی و خبرشو بهمون میدی عزیزم🙏🙏

ممنونم عشقم 

ان شاالله

از موعدم 5روزه گذشته خداکنه زودترپریودشم 

همیشه نامنظمه اعصاب ادم خورد میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
ممنونم عشقم  ان شاالله از موعدم 5روزه گذشته خداکنه زودترپریودشم  همیشه نامنظمه اعصاب اد ...

اقدام نداشتی؟ بی بی نزدی؟ خونسرد باش وقتی خیلی تو فکرش بری بدتره سرخود تو گرم کن اگه مطمئنی باردار نیستی گل گاوزبان بزار دم بکشه بخور

اقدام نداشتی؟ بی بی نزدی؟ خونسرد باش وقتی خیلی تو فکرش بری بدتره سرخود تو گرم کن اگه مطمئنی باردار ن ...

نه فقط سه روز از موعدم گذشته بود یه رابطه محافظت نشده داشتم شوهرم گفت نترس الان گذشته حامله نمیشی 

من تصمیمم آذر بود 

گل گاو زبان بخورم پریود میشم؟چون این ماهی میخوام اقدام کنم خیلی دوس دارم زودتر پریودشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه فقط سه روز از موعدم گذشته بود یه رابطه محافظت نشده داشتم شوهرم گفت نترس الان گذشته حامله نمیشی&nb ...

آره زعفرون گل گاوزبان بخوری پری میشی رحمتم گرم میشه آماده باروری

2738
زعفرون غلظ دم کن با نبات بخور گل گاوزبونم روزی 2تا3بار بخور

خیلی ممنونم عزیزم لطف کردی

پس بنظرت باردار نیستم خودمم شک دارم چون سه روز بعد از موعد پریودم بود احتمالش خیلی کمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی ممنونم عزیزم لطف کردی پس بنظرت باردار نیستم خودمم شک دارم چون سه روز بعد از موعد پریودم بود اح ...

بی بی چک نزدی عزیزم؟ حالاصبر کن اگه مطمئن نیستی شاید 1موقع باردار باشی

شنبه رابطه داشتیم البته ازموعد پریودم گذشته بود امروز بی بی زدم دیدم منفیه نمیدونم درسته یانه چون۴رو گذشته فقط

یه لیوان زعفرونو یه لیوان گل گاوزبان الان خوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میخوام هرچه زودتر پریود شم چون فقط همین ماه میخوام اقدام کنم ماه های دیگه نمیتونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوام هرچه زودتر پریود شم چون فقط همین ماه میخوام اقدام کنم ماه های دیگه نمیتونم

وقتی انتظار میکشی بدتره بهش فکر نکن تا خودش بیاد. اگرهم عجله داری برو دکتر برات آمپول بنویسه بزن تا زودتر بشی

وقتی انتظار میکشی بدتره بهش فکر نکن تا خودش بیاد. اگرهم عجله داری برو دکتر برات آمپول بنویسه بزن تا ...

وقتی پریود شدی رحمتو گرم نگه دار دار جای سر نشین دمنوش زنجبیل و دارچین و بابونه بخور حتما کاچی درست کن بخور تا رحمت آماده بشه

2706