2733
2734

شوهر من اصالتا ترک اردبیله

مرداشون خشن هستن اکثرا؛ ولی اونایی که هم بداخلاق نیستن خیلی خوبن

کلا صفر و صدن، حد وسط ندارن

ولی درکل مردم سرد و تاحدودی خسیس هستن ؛ من با اونایی که رفت و امد داشتم اینطوری بودم؛ به غیر از خانواده شوهرم که به سمت مادریشون رفتن؛ ترک زنجانن اونا

دیبی جان من پگاهم ؛ اگر با کاربری دیگه هستی پیام بده دلم برات تنگ شده):

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم دوستت با همشهری خودش ازدواج کنه بهتره مردای ترک خیلی زن رو اذیت میکنن

خب نظرتون اشتباهه اتفاقا تو خونه ترکا زن سالاریه

و صد البته تو همه اقوام مرد بد وجود داره ترکا هم مستثنی نیستن

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2728
خب نظرتون اشتباهه اتفاقا تو خونه ترکا زن سالاریه و صد البته تو همه اقوام مرد بد وجود داره ترکا هم م ...

ولی بیشترا میگن ترکا خیلی عروسا رو اذیت میکنن مخصوصا لگه همزبونشون نباشه

همیشه ملینگه یه جای زندگیم الهی من بمیرم برای زندگیم 
2738

من خودم و خانواده ام کلا ترک اردبیل هستیم.

خصوصیت کلی مردای ترک تعصب روی خانوادس..و خانواده دوستی تا اونجایی که خودم دیدم..بقیه خصوصیت ها ربطی به قومیت آدما نداره یه ترک میتونه هم خوب و هم بد باشه..و بقیه قوم ها هم همینطور..و اینکه توی اردبیل همه با هم با احترام حرف میزنن و اگر شما تندی دیدید مربوط به همه نمیشه که آخه..و حتما یه دلیلی داشته

《تمام جسم شما؛از انتهای این بال تا انتهای بال دیگرتان چیزی جز افکارتان نیست،زنجیره افکارتان را بشکنید..بعد می بینید که همان زنجیری که دست و پایتان را هم بسته باز میشود..》 تایپ شخصیتیم♡INTP   سه ساله با افتخار آرمی🤞   بایستم کوکه🌸 یک عدد ترک اردبیل  مخالفم فکر میکنی بحث نکن سنه گوربان♥️😊                                                                        ..
ولی بیشترا میگن ترکا خیلی عروسا رو اذیت میکنن مخصوصا لگه همزبونشون نباشه

نه والا همچین چیزی نیس اونی که بدذات باشه عروسو اذیت میکنه تو همین سایت چقد زیادع تو قومیتای مختلفی که دارن از شوهرو خانواده شوهر مینالن

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی