2733
2734
عنوان

یکی رو برای ازدواج بهم معرفی کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 31 پست
میخوای ردش کنی؟

من نمیگم قربان صدقه بره یک پیگیری ساده نیاز داره این قضیه.ما دیروز قرار دوشنبه رو گذاشتیم حداقل ۱۰ دقیقه بزنگه و راجب قرار صحبت کنه.انگاری تو خوابه. طرف ۴۸ سالشه من ۴۱ بچه که نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخواد ببینه ظاهرت  چطوریه.

احتمالا از بس مورد داشته دیگه براش عادی شده و ظاهر هم براش مهم بوده و از ظاهر قبلی‌ها خوشش نیومده و نمی‌خواد خودش رو گرفتار کنه.

از مرد ۴۸ ساله انتظار نداشته باش شما اولین نفرش باشی و مثل جوونترها باشه.

2738

خیلی مغروری عزیز .اصلا آقایون باهم قابل مقایسه نیستند .خیلی دلت میخواد غرورتو حفظ کنی وقتی پىام داد بگو شرمنده ام امروز کاری برام پیش اومده فردا قرار بزاریم ولی به نظرم فراریش نده .ممکنه حضوری آنچنان جذبت بشه که بعدش دائم بهت پیام بده.☺️

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
نبایدم‌ بزنه دیگه

از دید من کارش درست نیست.من نگفتم زنگ بزنه لاس بزنه فقط دادن یک پیغام بی سروته در واتس اپ نهایت بیشعوری .حداقل زنگ بزنه بپرسه میای .کنسل نشده یکسری صحبتهای اولیه رو هم ادم میتونه پشت گوشی داشته باشه