2733
2739
عنوان

از دست این شوهرم چکار کنم😭😭🤬

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو خونه پدرشوهرت بمون اونجا

غصه رو ببر برا خونوادش نبر واسه خونوادت

بزار خونوادش دق کنن ب خودشون بیان بچشونو ببرین کمپ اجباری

ب نام خدای رنگین کمان🌹 خدای خوبم مرسی ک همیشه حواست ب منو عزیزام بوده و هست، این روزا بیشتر نگاهم کن بیشتر بهم لبخند بزن دستتو از رو شونه هام برندار ک سختتتت محتاج بودنتم، خدایا کمکم کن،  شکرت ک هستی شکرت ک صدامو میشنوی شکر ک آرومم میکنی😊
2740

زنگ بزن ۱۲۳ اونا لازم باشه زنگ میزنن به پلیس صورت جلسه هم تهیه میکنن 

گوشی دستته باهاش یه کار مفید برای نجات خودت و بچه بکن اه و ناله فقط چندتا همدردی از راه دور برات جلب میکنه مشکل به این بزرگی رو برات حل نمیکنه عزیزم 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

برو دادگاه پیش یه قاضی تمام شرایطتو بهش بگو اون برات نامه مینویسه ببر نامه رو کلانتری بخش مواد مخدر بده میان میگیرن میبرنش کمپ...بعدش برو بگو شرایطتو واست از طرف بهزیستی هرماه حقوق میریزن ب کارتت...حداقل پاک میشه...اگه منتظری کسی برات کاری کنه ک هیچی اگه میخوای مشکل ازریشه پاک بشه همین کارو بکن...هیچکسم بهش نمیگه کی انداختش کمپ اجباری....

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
زنگ بزن ۱۲۳ اونا لازم باشه زنگ میزنن به پلیس صورت جلسه هم تهیه میکنن  گوشی دستته باهاش یه کار ...

آخه بعدش کجا برم پدرم میگه حق نداری طلاق بگیری بیای خونه من ک با تفنگ سوراخ وسوراخت میکنم خودت وبچه رو

دعا کنید مشکلم حل بشه
آخه بعدش کجا برم پدرم میگه حق نداری طلاق بگیری بیای خونه من ک با تفنگ سوراخ وسوراخت میکنم خودت وبچه ...

باباتم اگر اسلحه غیرقانونی داره به پلیس لو بده مردک اشغال هفت تیرکشی بلده اما نگه داشتن دختر خودشو بلد نیست؟بعدم مگه نمیگی توخونه مواد داره فعلا چندروز میبرنش از شرش خلاص میشی 

۱۲۳  میبرتت خونه امن بهزیستی اگر بخوای نمیگم شرایطش خوبه برعکس خیلی داغونه و اصلا راحت نیست  ولی امنه گرمه غدای کافی توش هست و  از پارک  خیلی بهتره 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2706