2733
2739

لطفااگه‌تجربه ای دارین بگین...یه دوره جی سی خوردم زیادفرقی نکرداستپ وزنی دارم قرص پاپایاروبهم پیشنهاددادن آیادرسته که واسه استپ وزنی خوبه؟

با جی سی چقد و تو چ مدتی کم کردید؟؟؟

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه زیاد...چراچه عوارضی داشتین؟ازچندکیلوبه چندرسیدین باجی سی...باچنددوره مصرف؟

با ۶۰تاییش ۱۳کیلو‌بدون ورزش کم کردم،اصلا یادآوریشم وحشتناکه برام ،بی خوابی ،تپش قلب شدید درد قفسه سینه سردرد حالت تهوع 

با ۶۰تاییش ۱۳کیلو‌بدون ورزش کم کردم،اصلا یادآوریشم وحشتناکه برام ،بی خوابی ،تپش قلب شدید درد قفسه سی ...

تاجه مدت این عوارض وداشتین؟معمولامیگن بعدهفت روز ردمیشه این سری عوارضا

2738
چندخریدی شما؟ازجای معتبرخریدین؟یعنی هییییچی🤐🤐دقیقامن باجی سی همچین مشکلی دارم الان

من یکسال و خورده ای پیش خریدم گمونم چهارصد و خورده ای ،اره عزیز معتبر بود ،حالا میخوای امتحان کن شاید قرص ها برای هر کسی ی جور جواب میده

من یکسال و خورده ای پیش خریدم گمونم چهارصد و خورده ای ،اره عزیز معتبر بود ،حالا میخوای امتحان کن شای ...

نمیدونم والله پناه برخدا...دیگه خسته شدم حدود دوماهه لب به برنج نمیزنم فقط صبحانم وکامل میخورم بادرطی شبانه روزیه ذره غذاومیوه اماوزنم انگارقصدپایین اومدن نداره لعنتی

نمیدونم والله پناه برخدا...دیگه خسته شدم حدود دوماهه لب به برنج نمیزنم فقط صبحانم وکامل میخورم بادرط ...

وای با جی سی هیچی‌کم نکردی ؟؟ 

منم استپم مثل شما 

من شنیدم الفا اسلیم برای استپ وزنی خوبه من بعد که جی سی خریدم فهمیدم ولی فک کنم عوارضشون مثل هم باشه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
وای با جی سی هیچی‌کم نکردی ؟؟  منم استپم مثل شما  من شنیدم الفا اسلیم برای استپ وزنی خوب ...

نه کم نکردم ولی اشتهام وخیلی خوب کنترل کردمنم یک هفته علایم بی خوابی وتپش قلب وایناروداشتم الان همون طرف تضمین دادباپاپایا استپ وزنیم برطرف میشه وباهرپنج تاش یک ونیم کیلوکم میکنم قراره برام بیاره حالامصرف کنم ببینم چطوریه بازبهتون اطلاع میدم

نه کم نکردم ولی اشتهام وخیلی خوب کنترل کردمنم یک هفته علایم بی خوابی وتپش قلب وایناروداشتم الان همون ...

واای چقدر نا امید شدم 

انشالله واسه شماجواب میده مثل اون دوستمون...الان گفتن با پاپایا کم نکردن اماباجی سی کم کردن...شماچند ...

من خیلی رژیم کرفتم و کم کردم اما ۲ساله تغیری نکردم با وجود رژیم و ورزش قرص هم چندتایی دکترم داد که کاملا بینتیجه 

اینبار جی سی خریدم اما دکتر نکفتم چون خیلی مخالفه 

امروز۶روزه اشتهام مخصوصا ۳روز اول کامل صفر شد دیروز تاحالا یه کمی گرسنه میشم اما بزورچیزایی میخورم 

ورزش هم میکنم 

عوارض خیلی سنگینی تاحالا برام نداشته بیشتر ۳روز اول اذیت شدم خوابم کم شد ولی انرژی فوق العاده که خیلی راضیم

2706