2733
2734

از قوه تفکر

این چه سوالیه😂

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بخاطر ساختار مغز هس

داخل مغز ی سری نورون ها هس که باهم در ارتباط هستن و ی سری هورمون ها رو از جمله هورمون شادی و استرس و .‌‌.. رو تولید میکنه.فکر هم از همین ساختار مغز میاد دیگه.کل فرمانروای وجود ما،مغز هس

ببین ادم بخاد ب این چیزا فک کنه اسکل میشه 

من ی مدت رو اینک چجوری حرف زدن بوجود اومده فکر میکردم دیدم فقط ب مغزم فشار میارم

❤DaYaNa❤   من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده  ∆              ❤خدا❤
2738
ببین ادم بخاد ب این چیزا فک کنه اسکل میشه  من ی مدت رو اینک چجوری حرف زدن بوجود اومده فکر م ...

وای واسه من عین وسواس فکری میشه

یه مدت قفل بودم روی هدف افرینش... بیچارم کرد

الان گیر دادم به اینکه فکر چجوری شکل میگیره

وای واسه من عین وسواس فکری میشه یه مدت قفل بودم روی هدف افرینش... بیچارم کرد الان گیر دادم به اینک ...

بیخیال اصلا فکر نکن 

ما افریده ی خداییم هرچی ک داریم خدا داده ما فقط تا یجایی میتونیم کنترلش کنیم و حق حیات داریم

خدا گفته برو زندگیتو بکن ولی ب ذات من فکر نکن پس بیخیال 

❤DaYaNa❤   من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده  ∆              ❤خدا❤

فکر به وجود نمیاد در ما وجود داره در وجود ما از بین نمیره و فقط از شکلی به شکل دیگه تغییر پیدا میکنه 

ما از لحظه ای که به دنیا میام شروع به فکر کردن میکنیم، سعی می‌کنیم محیطمون رو درک کنیم 

ما موقعی دیگه فکر نمی‌کنیم که مرده باشیم 

حتی در زمان خواب هم فکر می‌کنیم زمانی که خواب می‌بینیم مغز ما تلاش میکنه با خواب دیدن اضطراب رو از ذهن دور کنه و به ذهن در بیداری آرامش بده تا بتونه حین بیداری بهتر محیط اطرافشو درک کنه 

2706