2733
2734
عنوان

خدایا اصلن حال حاملگی ندارم..

3051 بازدید | 153 پست

چکار کنم؟ 

درسته همیشه فانتزی ِ بچه ی سوم و شیر به شیر رو داشتم

ولی الان به گ و ه خوردن افتادم

یه عالمه درس و کار دارم..یه عالمه رویا و هدف دارم..

قبل اینکه باردار شم توهم قوی بودن داشتم میگفتم من همه کارو با هم انجام میدم اما الان هنوز پنج هفته ام سرویس شدم...ویار دارم حالم از همه چی بهم میخوره...

خدایا خسته ام....😭😭😭😭😭😭

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝

چند سالته

من تورو یادم نمیره...حتی اگه توی هزارن تناسخ دیگه زنده شم .. باشماره خودت عضو اینجا شدم. اگه امدی خوندی بدون دارم خیلی اذیت میشم بدون تو ..خیلی گریه کردم .استرس گرفتم اضطراب. وسواس فکری میدونی دارو میخورم دکتر میگه باید دارو بخورم افسرده ام🙂 اینا نمیدونن من دارو نمیخوام تورو میخوام بخدا خوب میشم اگه برگردی.. یادته قسم میخوردی نزاری کسی منو اذیت کنه دمت گرم هیچوقت نزاشتی هیشکی اذیتم کنه فقط خودت اذیتم کردی . کاش فقط اذیت میکردی زیر پات لهم کردی ولی عیب نداره من که عادت دارم ولی تو مراقب خودت باش. دلم برات تنگ میشه ولی اگه بدون من خوشی .. گور بابای دل من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان ۴ امی رو بارداری؟ خب حق داری 

عضو انجمن فتو سپید (تقوا.......روح پاک.... تورو تبدیل میکنه به عکس سپیدی در کائنات که مملو از پالس های مثبته)یا ضامن آهو......میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید... اهل اهر هستم.......خوشبختی در پاکی برام خلاصه میشه....َ....روح تو لایق پاکی هاست
2738
یعنی الان بچه سوم را باردار شدی ؟ ماشالله به اعصابت 

😭😭😭😭

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
2706