2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره از ۷شب انقباضام شدید شده ولی بین ۶ تا ۸ دقیقه مونده اصلا کم تر نمیشه  دهانه رحمم هم ۲سانته

اوه طبیعیه زایمانت نه؟؟؟

کسی میدونه درد داری؟؟

فردا برو بیمارستان تا شدید نشده دردت 

2728
اوه طبیعیه زایمانت نه؟؟؟ کسی میدونه درد داری؟؟ فردا برو بیمارستان تا شدید نشده دردت 

آره طبیعیه 

سرشبی بیمارستان بودم 

آره مامانم بچمو برد خونشون پیامی حواسش بهم هست شوهرم هی چرت میزنه من نفسام تند میشه پامیشه منو نگا میکنه😂🥲

آره طبیعیه  سرشبی بیمارستان بودم  آره مامانم بچمو برد خونشون پیامی حواسش بهم هست شوهرم ه ...

نفس هات از درده تند میشه؟؟

شبکه ۵ یه سریال پخش کرده بود من ندیده بودم قسمت ۱۰ رو کلیپشو دیدم مترو به خاطر بارون گیر کرده بود و یه زنه دردش گرفته بود و تو اونجام یه دختر دانشجو بچه رو به دنیا اورد یعنی داشت درسشو میخوند با استادش تو مترو بود اخر استاده گفت مگه نمره نمیخوای اینم مجبور شد بچه رو به دنیا بیاره چون زنه یه بچه مریضم داشت 

نفس هات از درده تنو میشه؟؟ شبکه ۵ یه سریال پخش کرده بود من ندیده بودم قسمت ۱۰ رو کلیپشو دیدم مترو ب ...

آره دردم میگیره تند نفس میکشم یه تکنیک برا کاهش درده 

چه جالب 😍بنده خدا تو چه شرایطی بوده 

آره دردم میگیره تند نفس میکشم یه تکنیک برا کاهش درده  چه جالب 😍بنده خدا تو چه شرایطی بوده&nbs ...

نگران بود و زنگ زد شوهرش زود قطع شد فکر کنم از نگرانی دردش گرفت داشت راه میرفت که گوشی انتن بده یهو دردش گرفت میگفت باید سالم به دنیا بیاد مترو هم قبل درد زنه یهو وایساد حالا زایمانت تو خونه اس یا تو بیمارستان

2738
نگران بود و زنگ زد شوهرش زود قطع شد فکر کنم از نگرانی دردش گرفت داشت راه میرفت که گوشی انتن بده یهو ...

اوه اوه زایمان تو جای بدو وضعیت روحی نامناسب چ شود 

نه تو بیمارستانه 

فعلا از خونه با مامام در ارتباطم دردام شدید شه میرم بیمارستان

اوه اوه زایمان تو جای بدو وضعیت روحی نامناسب چ شود  نه تو بیمارستانه  فعلا از خونه با ما ...

میدونی اگه دختره و استاده نبود شاید هردوشون فوت میشدن زنه نمیتونست طبیعی بیاره دیگه استاده به دختره قیچی داد داروی بیهوشی هم نداشتن 

2706