2737
2739

من کردم زیاد جواب نگرفتم

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

کراتین نکن بیشتر میریزه.   بوتاکس کن هزینش و ضررش کمتره 

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا درست نشد وزی هاش لخت نشد؟

من خیلی موهام بعد دکلره داغون شد میرفتم حموم میچسبیدن ته سرم کراتین کردم چند روز اول حموم رفتم دوباره وز شدن بهتر شدن مثلا بگم ۵۰ درصد ولی کامل لخت لخت نشدن 

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
من خیلی موهام بعد دکلره داغون شد میرفتم حموم میچسبیدن ته سرم کراتین کردم چند روز اول حموم رفتم دوبار ...

قبلا‌کراتین کردم انقد خوب شد الان چون دکلره دارم میگم شاید جواب نده آرایشگراهم راستشو نمیگن که

اخه خیلی دلم میخواد صاف بشه لخت باشه

موهات اگه زیاد فر نیس با بوتاکسم صاف میشه.    بوتاکس ۳۰،۴۰ درصد صافی داره.    هردفعه ام میری حموم حتما ماسک مو بزن و بزار روی موهات بمونه زیاد نشور.   بعد با سشوار موهاتو خشک کن و اگه حالشو داری اتو کن.    موهات اگه مواد داشته باشه با اتو خیلی راحت لخت میشه

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
2740
قبلا‌کراتین کردم انقد خوب شد الان چون دکلره دارم میگم شاید جواب نده آرایشگراهم راستشو نمیگن که

اره روی موی دکولوره زیاد جواب نمیده شاید ۳۰ درصد جواب بده

موهات اگه زیاد فر نیس با بوتاکسم صاف میشه.    بوتاکس ۳۰،۴۰ درصد صافی داره.    هر ...

نه فر نیس موهام خیلیی وز وزی شده زبر شکننده شدن دکلره سوزونده دپس دارم لخت بشه 😭😭

موهات اگه زیاد فر نیس با بوتاکسم صاف میشه.    بوتاکس ۳۰،۴۰ درصد صافی داره.    هر ...

پس چجوری خیلیا دکلره دارن همیشه هم لخته موهاشون چجورب دقیقا اینطوریه موهاشون😭

پس چجوری خیلیا دکلره دارن همیشه هم لخته موهاشون چجورب دقیقا اینطوریه موهاشون😭

اتو میکنن خواهر اتوووو

من جمله خودم😎