2733
2734
سلام، دوستای گلم - مرخصی زایمان شما چند ماه بود؟ - از چند ماهگی نیاز به استفاده از مرخصی رو داشتید؟ - حقوقتون رو تو این مدت چطور دریافت کردید؟ - شرایط کارتون بعد از برگشت به کار چه طور شد؟ لطفا هر تجربه ای که داشتید رو در اختیار من هم بگذارید. در ضمن من بیمه تامین اجتماعی هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
برای ما شش ماه مدارک بیمارستان و گواهی دکتر و محل کارت رو باید ببری بیمه. ماه بعدش میتونی حقوق ماه قبل رو بگیری بعد از برگشتن از مرخصی هم بستگی به محل کارت و کارفرمات داره. من پست قبلی مو از دست دادم ولی در کل راضی بودم. بد نشد برام
Lilypie First Birthday tickers
من توی یه سازمان دولتی کار میکنم و مرخصی زایمان 6 ماه بود،وچون از لحاظ جسمی مشکل نداشتم تا یه هفته مونده به زایمانم رفتم سر کار چون بعد از زایمان بچه بیشتر به وجود شما نیاز داره،حقوق رو هم بعد از اتمام مرخصی یک جا گرفتم (البته هفتاد درصد) بعد از برگشت به کار هم دو ساعت حق شیر دارم و زود تر میرم خونه
خانوما من از طرف کار شوهرمم بیمه هستم خودمم بیمه تامین اجتماعی از طرف محل کار حالا اگه واسه زایمان از بیمه شوهرم استفاده کنم منظورم دفترچه اونه که خدمات درمانیه اونوخت تامین اجتماعی بعد مرخصی پول منو میده یا حتما باید واسه بیمارستان از دفترچه اونا استفاده کنم؟