2752
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371514 بازدید | 49824 پست
مرسی مهربونم 🧡🤗 آخی عزیزممم..ببخشید... من گاهی اوقات عکس غذاهارو میذارم برا ایده

کاری نکردی که ببخشم😙

کار خوبی میکنی میتونیم ایده بگیریم برای وعده های فست

روز فست کاهو عصای دسته😆

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه که میشه😍  تازه به هدفتم میرسی 69 که سهله به خودت فشار نیار دیروز خراب کردی اشکال ندار ...

راست میگی 

من میتونم.فعلا ۱۲هزار گام رفتم.

میخواستم امروز ۲۵هزار گام برم ولی به خاطر خرابکاری جمعه ۲۹هزار گام میرم.

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
2731
بیا گزارش بده اینجوری خیلی بهتره  قرار بود گزارش بدی منو تگ کنیا😕 ورزش هم میکنی؟ پیاده روی ف ...

یادم میره هی

چشم از امشب گزارش میدم

پیاده روی یه وقتایی میکنم

تو هفته سه روز باشگاه میرم

چهار روز دیگه تو خونه روزایی که میتونم پیاده روی میکنم وقتیم نمیتونم اگه بشه حداقل یکم میرقصم

به به ببین کی اینجاس😍😍😍😍😍😍 خوشکلم معمولا کاهش هفته ای یک کیلو هست اما تو دوران پریود به خاطر ...

سلام از بنده س😍✋️

خیلی خیلی ممنونم عزیزجان

نگران بودم 😂😂😂

تونستم بعد زایمان از وزن ۱۱۹.۵ به ۷۶ برسم، مطمئنم یکبار دیگه هم میتونم💪💪💪از سال ۹۵ کنارتونم و رمز کاربری قبلیم فراموشم شد😑😑😑 ❤️وزن شروع: ۱۲۷.   وزن فعلی: ۱۰۳.۸    وزن هدف بعدی:۱۰۰.  وزن هدف نهایی:۷۸ 🌹تاپیک بامدادخمار عزیزم، عضو گروه قرمز هستم🌹❤️
به به ببین کی اینجاس😍😍😍😍😍😍 خوشکلم معمولا کاهش هفته ای یک کیلو هست اما تو دوران پریود به خاطر ...

چشم حتما

امروز رو فقط میخوام هندوانه بخورم🤭

چون شیر میدم اولین باره فست ۵۰۰ میگیرم حس میکنم سختم بشه ولی من میتونم✌️ همیشه فست ۱۶ به ۸ یا ۱۸ به ۶ بودم😂

تونستم بعد زایمان از وزن ۱۱۹.۵ به ۷۶ برسم، مطمئنم یکبار دیگه هم میتونم💪💪💪از سال ۹۵ کنارتونم و رمز کاربری قبلیم فراموشم شد😑😑😑 ❤️وزن شروع: ۱۲۷.   وزن فعلی: ۱۰۳.۸    وزن هدف بعدی:۱۰۰.  وزن هدف نهایی:۷۸ 🌹تاپیک بامدادخمار عزیزم، عضو گروه قرمز هستم🌹❤️
ممنون عزیزم😍🤩😘 باشگاه ایروبیک میرم،حلقه میزنم،طناب هم میزنم،دور سالن ورزش هم میدوم😁 کارای خونه ...

خوشبحالتتتتت دمت گرم موفق باشی به وزنی ک دلت میخواد برسی گل🤩🤩🤩🤩🤲🏻🤲🏻🤲🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

شماوقتی مهمون دارید و توی روز فستید سختتون نیست🤪

مامان بزرگم چند روزه خونمه یخورده سختمه 

ولی میگیرم

شامم چلو گوشت با ماهیچه داریم برنامه ریزیم اینه۲۰۰کالریم برا شام بشه که شد۵۰گرم گوشت بهمراه ۳ق غذا😂نوشیدنی و سالادم نباید بخورم😤

نارنجی🧡 از۲۰اذر به بامداد خمار اومدم🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡۷۳>>>>>۷۲/۴»»71/2»۷۰/۷»»»۷۰/۴»۶۹/۹۵۰»»۶۹/۸»»»»»»۶۹/۳به هدف اول رسیدم☂️هدف بعدم۶۵ هست که تا اوایل اسفندمیرسم🔓 و هدف بعدم۶۰که تا اردیبهشت بهش میرسم🔓 و هدف اخرم۵۸که تابستون این وزنم💘💘💘💘🔐🔐🔐
سلام چه جوری تگ میکنید،بلدنیستم

سلام عزیزم

اول@میذاری بعد بدون فاصله، اسم کاربر موردنظر رو مینویسی

یه لیست برات نمایش داده میشه که از اون لیست، اسم اون کاربر و پیدامیکنی انتخابش میکنی

بعد هم ارسال

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
این رژیم چجوریه چیکار باید بکنیم؟

عزیزم این رژیم کالری شماریه

یه برنامه کالری شمار نصب میکنی و تمام چیزهایی که میخوری رو وارد میکنی، کالریشون رو بهت نشون میده

فرمول به دست آوردن کالری مجاز واسه کاهش و بقیه نکات رو استارتر محترم توی تاپیک توضیحات کاملا واضح توضیح دادن

سلام از بنده س😍✋️ خیلی خیلی ممنونم عزیزجان نگران بودم 😂😂😂

نگران نباش عشقم من اینجام😅😅😅😅😅😅

حتماااا میتوووونیم حتماااااا میشه😉 دیگه زمان حسرت کشیدن تموم شده😘

ماشالله به اراده ت💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

ازت میخوام تاآخرش همینطور خوب و قوی بمونی عزیزکم💋💋💋💋💋

فدات کلبم❣️ دارم برمیگردم شهر خودمون اومدم اهواز یه کاری داشتم دارم برمیگردم حالا💕 جون دلم؟پیامت ...

به سلامتی عزیزم🌹

میتونم بپرسم خودتون کجا تشریف دارین؟! 

درمورد سؤالت که گفتی بودی امروز چی بخورم و اینا بود🙃

2706