2752
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371304 بازدید | 49824 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان گلم  @roza7979   عزیزم کاهشت مبارک @sayehe_mah   کالری مجازم۱۳۶۰ ...

سلام عزیزم عالی بودی😘😘👏👏👏👏👏

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2731
سلام دوستان گلم  @roza7979   عزیزم کاهشت مبارک @sayehe_mah   کالری مجازم۱۳۶۰ ...

ممنونم عزیزم 🙏😘

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
انگیزه#  

وااای عزیزم این یکی رو خیلی دوست داشتم واقعا اول صبحی بهم انگیزه داد لباساشم دوست داشتم بازم ازینا بزار من کیف میکنم میبینم 😘💋👏👏👏👌👌👌

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
فدای سرت عزیزکم💋💋💋💋💋💋

سلام گلم خوبین دیروزم چیت کردم 

غذاهای مجاز ولی بیشتر از کالریم 

دائما شوک میدم به بدنم 

بارون شدید بود پیاده روی نداشتم 

ولی مشغول خونه تکونیم 

امروز را خگخ باشم یا فست ؟؟؟فعلا چیزی نخوردم

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
سلام گلم خوبین دیروزم چیت کردم  غذاهای مجاز ولی بیشتر از کالریم  دائما شوک میدم به بدنم& ...

عشقم اگه فردا فستی امروز فست نباش

به نظرم اگه کالریت بالا نزده خگخ هم نباش یه وقت فردا ضعف میکنی

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
سلام خانما  میشه بگید مرغ شکم پر توی کرفس چی باید بزنم ؟  @sayehe_mah     ...

عزیزم اگه کرفس نداره تو مانکن هر ۱۰۰ گرمش این میزان کالری داره بازم اگه اندازه دقیق میخوای بگو تا بهت بگم

😂😂کلا دو کیلو تا طلایی شدن دارم

عزیزم رژیم پروتئین تو یه هفته چند کیلو کم میکنه؟

بعد برای از بین برون شکم و پهلو خوبه؟

عضو تاپیک مانکن های زیبا💪🏻وزن شروع ۷۱. وزن فعلی ۶۴ وزن هدف ۵۰ 💜💜💜💜💜۶۰🔒  ۵۵🔒   ۵۰🔒
عزیزم رژیم پروتئین تو یه هفته چند کیلو کم میکنه؟ بعد برای از بین برون شکم و پهلو خوبه؟

سلام عزیزم والا گفتن روزانه بین نیم الی یک کیلو کاهش داره البته بستگی به بدن هر کسی هم داره بله بیشتر سایز کم میشه و تاثیر اصلیشم روی شکم و پهلو هست،من خودم تو یه روزش ۸۰۰ گرم کم کردم

2706