2733
2739
عنوان

چرا بارداری اینجوریه آخه ،😣

280 بازدید | 28 پست

من قبل بارداری عاشق غذاهای برنجی بودن یعنی عاشق 

ولی الان از غذاهای برنجی متنفرم فقط غذاهای نونی مثل آبگوشت وخورشت .... هرچی با نون بشه خورد و میخورم از مرغ و ماهی هم متنفرم فقط گوشت گوسفند شما هم اینجوری بودین

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.

بارداری کلا داستان داره

من قبل بارداری اسم گوجه سبز میومد همه دندونام درد میگرفت مثل الان که دندونام با فکرش یجوری میشه

ولی تو بارداری کیلو کیلو گوجه سبز میخوردم

ظاهرش با خدا باطنش یاخدا، حکایت خیلیاست!️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که فعلا مثل قبلم از هیچی بدم نیمده

چند هفته آیی 

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
2731

فقط اومدم اینو بهت بگم و برم 

اگر میتونی حتی یک لقمه نون خالی بخوری خداروشکر کن 

من هر چی میخورم به ثانیه نمیکشه باید بالا بیارم 

سه روزه هیچی نخوردم 🥺

دعا کن این ویار منم زودتر تموم بشه 🙏🏻

فقط اومدم اینو بهت بگم و برم  اگر میتونی حتی یک لقمه نون خالی بخوری خداروشکر کن  من هر چ ...

ایشالله زودتر ویارت تموم بشه عزیزم 

شما هم دعا کن منم حامله بشم 🥺🥺حاضرم روزی 100 بار بالا بیارم ولی مامان بشم 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم و مادر شدنم سه تا صلوات مهمونم کنی🤍دعا کن مادر بشم 8 ساله که منتظرم      خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی ؟ آخه میگن : دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولدشدس🥺                                                                      انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛        رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین.               
فقط اومدم اینو بهت بگم و برم  اگر میتونی حتی یک لقمه نون خالی بخوری خداروشکر کن  من هر چ ...

منم مثل شما بود الان دقیقا 4روزه میتونم بدون قرص غذا بخورم میگذره غصه نخور من اینقدر حالم بد بود که گریه میکردم و همش ناشکری خدا منو ببخشه الآنم حالم بده ولی دیگه از اول بهترم 

2738
ایشالله زودتر ویارت تموم بشه عزیزم  شما هم دعا کن منم حامله بشم 🥺🥺حاضرم روزی 100 بار بالا ...

اخی انشاالله که زودتر صاحب فرزند بشی عزیزم

من متنفر نیستم از برنج اما غذاهای نونی بیشتر بهم میچسبه،البته الان هشت ماهه که هیچوقت مثل قبلم یه غذ ...

خخخخ ولی من قبل بارداریم خیلی بی اشتها بودم ولی الان با وجود تهوع وقتی گشنه بشم مثل قحطی زده ها میخورم یعنی شوهرم تعجب کرده ،😂😂😂 میگه خداکنع بعد بارداری هم همینجوری بخوری 

تا هفته ي هفده ويار سخت و غير قابل كنترله 

من تا اخر پنج ماه با سرم زنده بودم فقط 

داخلش هم امپول دميترون ميزدن 

تو هم حتما سرم بزن 

الان  كه ماه هاي اخر هستم با قرص دميترون ميتونم تا حدودي بخورم ولي ويار رفع نشده كامل 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
امیدوارم به زودی مامان بشی عزیز دلم  منم بعد از ۸ سال ناباروری باردار شدم 🥺

منم دقیقا 8 سال ِ منتظرم امضام 

خدا کنه دعام کن 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم و مادر شدنم سه تا صلوات مهمونم کنی🤍دعا کن مادر بشم 8 ساله که منتظرم      خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی ؟ آخه میگن : دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولدشدس🥺                                                                      انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛        رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین.               
2706