2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگه منع پزشکی نداری پیاده روی و ورزش های لگن رو شروع کن. اگر هم منع پزشکی داری بعد اتمام کامل ۳۷ هفته یعنی یعنی وارد ۳۸ هفته شدی وززش و پیاده روی شروع کن که بچه بیاد تو لگن فیکس بشه.

برای روغن کرچک و گل مغربی و این چیزام فعلا زوده بزار اواخر ۳۸ هفته.

عرق کاسنی رو مقدار کم از الان میتونی شروع کنی 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
2738
لطفا برای من دعا کن از وقتی اومدم ماه هشت به شدت استرس زایمان زودرس دارم  کلاسای درمانگاه هم ک ...

استرس نداشته‌ باش چیزی نمیشه

منم کلاس آمادگی زایمان نتونستم برم

یه سایت هس بهداشت تی وی فیلمای رایگان داره ببین

منع پزشکی ندارم که عرق کاسنی بخورم؟

با مقدار کم شروع کن روزی یکم اگه اذیت نشدی ادامه بده. بهداشت به من گفت بجای عرق کاسنی انار هم خوبه.

البته میدونی کاسنی رو برای پیشگیری از زردی بچه میگن بخوریم و تاثیری روی روند زایمان نداره. 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
وروش های لگن تو اینترنت هس سرچ کنم؟

احتمالا باشه. من قبلا چندتا پیج اینستاگرام داشتم ورزش هاش رو نگاه میکردم. اونم که فی لتر شده

2706