2733
2739
عنوان

بخدا دیگه دارم دیونه میشم 😭😭

559 بازدید | 32 پست

خاک بر سرم که از اول همراه معلم یاد نگرفتم فردا امتحان شیمی دارم هر مسئله میرم حل کنم میبینم هیچیییی بلد نیستم واقعا چیکار کنم؟ 💔💔💔💔

سوالا همش کنکوریه و آزمونهای قلمچی و... هست 😭😭😭

کاش از اول مثل آدم میخوندم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجاشو مشکل داری؟ تا جایی که بتونم کمک میکنم

درمورد جرم مولی و تبدیل واحده میدونم اینارو تبدیل واحدارو رو هم بلدم ولی نمیدونم مسئله ازم چی میخواد اینو نمی‌فهمم 💔💔💔

حالا دیگه کاریش نمیشه کرد  چندتا مطلب که بارمش زیاده رو بشین فیلماشو ببین إن شاءالله همونا رو درست جواب بدی

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
2738

با تکرار و تمرین میشه قوی شد؟ من ضعیف نیستم مشکلم اینه که از روز اول سر کلاس گوش نکردم و همشو همین دیروز و امروز خوندم 

درمورد جرم مولی و تبدیل واحده میدونم اینارو تبدیل واحدارو رو هم بلدم ولی نمیدونم مسئله ازم چی میخواد ...

سوالش رو بفرست برام هر چند خودم هم هنوز خیلی مسلط نشدم به این بخش بعد از دو ماه 

افرین خدا خیرت بده

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
عب نداره تا فردا کلی وقت هست لااقل به قیمتشو مسلط شو.فیلم اگه داری رو‌ دور تند بزار تند تند ببین

زیاد نیست زیاد مسئله حل کردم بعضیا نتونستم بحلم. فقط حل مسئله هست ن متن کتاب 

با تکرار و تمرین میشه قوی شد؟ من ضعیف نیستم مشکلم اینه که از روز اول سر کلاس گوش نکردم و همشو همین د ...

ببین منم خودم اون موقع که دو ماه پیش بود دبیر درس داد این بهشون غایب بودم سر کلاس آره آنقدر ازش تست زدم که الان بازم بهتر شدم ولی خب حا برای بهتر شدنم هم هست حالا تو اگه کتاب خیلی سبز رو داری خیلی خوبه برای این مبحث از روی اون تست بزن 

2706