2737
2739
عنوان

بیاید سوتی های دوران عقد و نامزدیی😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 35 پست
تازه عقد کرده بودیم پیش مامانم اینا نشسته بودیم  شوهرم شوخی می‌کرد ویشگون می‌گرفت ازم منم وحشی ...

وایییییی

نمیدونم این راهیـ ک دارمـ میرم تهش خوبه یا بد  مادر خوبی ندارم مادر خوبی برای دخترم میشم  عاشق عکاسی از گل و گیاهم😇😇💞تایپک عکس گل و گیاه تگم کنین ملسی😘من وقتی نابود شدم ک دوستم ک ۱۹سال باهم بودیم خودکشی کرد هر شب خوابشو می بینم ک بغلم میکنه مث اون روزا ک تو مدرسه بودیم میشه براش یه فاتحه بفرستی دوست نازنینم🙏🙏اگ فرستادی بهم بگو بدونم😔😔شدیدا بهش نیاز دارم تو این روزا ولی نیستش هنوز صداش چشاش رفتاراش هر روز منو میکشه خدایا صبر بهم بده😭😭😭😭😭😭😭😭😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم منتظرم

قول میدم اگر یروز رفتم بیام بگم ‌‌...چقدر بقیه خسیسن نمیگن شاد شیم☹️

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2728

خودم نمیدونم روز عقد با اینکه ازدواجم سنتی تا منو شوهرمو تنها شدیم بوسیدمش پیرهنشم رژی شد  لعنت بم ویا برای اولین بار دعوتمون کردن خونشون منم مانتو مد لیمویی بود پوشیدم زیپدار نمیدونم چطور زیپش کلا پرید پاره شد حالا من هی قسم آیه هیچ کاری نکردیم  پام رفت  رو مانتوم ایطور شد چون منو شوهرم تنهابودیم تو خونمون وبدترش که نشسته بودم پیشش وزیپ شلوارمم باز شد خوب لباس زیر پوشیده بودم وگرنه حثیتمم میرفت🥴😩

وزن۶۵هدف ۵۰💪دیدی تو اوج نا امیدی اونقدری که گریه کردی حس میکنی داری میمری به بن بست رسیدی؟اون لحظه یهو یه شادی میاد تو زندگیت که از ذوقش بخندی میگن اون شادی خدائه🥺 ...راسته که یک حس ششم خیلی قوی هستم اما برای هیچ کس دیگه نه حس ونه حتی فاااال میگیرم چون تاپیکمو تعطیل کردین ومن داشتم واژه واژه میگشتم جواب بدم  تقصیر خودمه....خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند،😏😠
اونایی که رابطه داشتن یهو مادرشوهرشون درو باز می‌کنه الان میان🤦🏻‍♀️

این سوتی محسوب میشه مگه؟!

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
خودم نمیدونم با اینکه ازدواجم سنتی تا منو شوهرمو تنها شدیم بوسیدمش پیرهنشم رژی شد  لعنت بم ویا ...

خدایاااا😂😂😂

نمیدونم این راهیـ ک دارمـ میرم تهش خوبه یا بد  مادر خوبی ندارم مادر خوبی برای دخترم میشم  عاشق عکاسی از گل و گیاهم😇😇💞تایپک عکس گل و گیاه تگم کنین ملسی😘من وقتی نابود شدم ک دوستم ک ۱۹سال باهم بودیم خودکشی کرد هر شب خوابشو می بینم ک بغلم میکنه مث اون روزا ک تو مدرسه بودیم میشه براش یه فاتحه بفرستی دوست نازنینم🙏🙏اگ فرستادی بهم بگو بدونم😔😔شدیدا بهش نیاز دارم تو این روزا ولی نیستش هنوز صداش چشاش رفتاراش هر روز منو میکشه خدایا صبر بهم بده😭😭😭😭😭😭😭😭😢
2740

بچه ها من یکسال بطور مخفیانه ازهمسرم قرص ضدبارداری میخوردم یه ماه مونده ب تولد همسرم قرصو گذاشتم کنار اونم فک میکرد من باردار نمیشم ومشکلی چیزی دارم اخه نازایی توفامیلشون زیاده میترسید ازخودش باشه

بعد شب تولدش من بیبی چک زدم مثبت شد خیلی خوشحال شدم ک تواولین اقدام باردار شدم دیگ براش کادو نخریدم پشتش نوشتم عشقم بابا شدنت مبارک کادوش کردم بیبی چکو گذاشتم تو باکس

شب تولد اومد کادو رو باز کرد اصلا بیبی چک ندیده بود تااونروز پشتشو که خوند گف چی؟وایییییییی تو حامله ای؟؟؟ذوق کرد منو میبوسید بیبی چکو میبوسید توخونه خود ب خود جیغ میزد بالا پایین میپرید اصلا یههه ذوقییییی بعد گفت عشقم این چیه چجوری باهاش فهمیدی ک حامله ای؟

یهو گفتم خب شاشیدم توش

بعد قیافه ی شوهرم ک تااون لحظه ۱۰۰بار بیبی چکو بوسیده بود    

قیافه ی من    

فک میکرد ب شوخی میگم اخه من زیاد چیزیو خراب کنم‌میگم‌شاشیدم توش

تافهمید راسته وای خیلی باحال بود قیافشششش کلا بچه ام ذوقش کور شد

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
بچه ها من یکسال بطور مخفیانه ازهمسرم قرص ضدبارداری میخوردم یه ماه مونده ب تولد همسرم قرصو گذاشتم کنا ...

بوساش جیشی شده😆😆

بوساش جیشی شده😆😆

دیگ فک کنم بیبی چک میبینه جیغ بکشه

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
خدایاااا😂😂😂

فکرشو بکن همش بد بیاری بعد ش  تو شب حنابندون داداشم نمیدونم کی  تیغو گذاشته تو دمپایی پامو برید اونجاهم ت جشنشون کفش خواهرم زیر پام  پام پیچ میخوره وقتی هم میام پریود میشم شانسم درحد گ...هه

وزن۶۵هدف ۵۰💪دیدی تو اوج نا امیدی اونقدری که گریه کردی حس میکنی داری میمری به بن بست رسیدی؟اون لحظه یهو یه شادی میاد تو زندگیت که از ذوقش بخندی میگن اون شادی خدائه🥺 ...راسته که یک حس ششم خیلی قوی هستم اما برای هیچ کس دیگه نه حس ونه حتی فاااال میگیرم چون تاپیکمو تعطیل کردین ومن داشتم واژه واژه میگشتم جواب بدم  تقصیر خودمه....خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند،😏😠
2706