2410
2553

اول خودم قبلا تو سایت تعریف کردم

یه بار نامزدم اومد خونمون با بابام داشتن پفک میخوردن خدایی نمیدونم توی چه فازیی بودم ک بابام بهم گفت دوباره برو بیار من میگفتم نههههه بخدا من نمیخورم مرسی بابام همچنان داشت میگفت برو بیار من میگفتم نه مرسی تا صداشو بلند کرد برووو پفک بیاااار🤣🤣🤣🤣

نمیدونم این راهیـ ک دارمـ میرم تهش خوبه یا بد  مادر خوبی ندارم مادر خوبی برای دخترم میشم  عاشق عکاسی از گل و گیاهم😇😇💞تایپک عکس گل و گیاه تگم کنین ملسی😘من وقتی نابود شدم ک دوستم ک ۱۹سال باهم بودیم خودکشی کرد هر شب خوابشو می بینم ک بغلم میکنه مث اون روزا ک تو مدرسه بودیم میشه براش یه فاتحه بفرستی دوست نازنینم🙏🙏اگ فرستادی بهم بگو بدونم😔😔شدیدا بهش نیاز دارم تو این روزا ولی نیستش هنوز صداش چشاش رفتاراش هر روز منو میکشه خدایا صبر بهم بده😭😭😭😭😭😭😭😭😢

الان گو…. ها ميان باز😅🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان گو…. ها ميان باز😅🤦🏼‍♀️

واییی دقیقا🤣🤣

نمیدونم این راهیـ ک دارمـ میرم تهش خوبه یا بد  مادر خوبی ندارم مادر خوبی برای دخترم میشم  عاشق عکاسی از گل و گیاهم😇😇💞تایپک عکس گل و گیاه تگم کنین ملسی😘من وقتی نابود شدم ک دوستم ک ۱۹سال باهم بودیم خودکشی کرد هر شب خوابشو می بینم ک بغلم میکنه مث اون روزا ک تو مدرسه بودیم میشه براش یه فاتحه بفرستی دوست نازنینم🙏🙏اگ فرستادی بهم بگو بدونم😔😔شدیدا بهش نیاز دارم تو این روزا ولی نیستش هنوز صداش چشاش رفتاراش هر روز منو میکشه خدایا صبر بهم بده😭😭😭😭😭😭😭😭😢
2714
تو هر تاپیک سوتی اینو میگی 😂😂😂

😂😂

بگید دیگههههه تا بخندیم

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

تازه عقد کرده بودیم پیش مامانم اینا نشسته بودیم 

شوهرم شوخی می‌کرد ویشگون می‌گرفت ازم منم وحشی شدم ویشگون گرفتم گفتم ارررره هرکاری بکنی منم توليد مثل میکنم🥲🥲🥲🥲منظورم مقابله به مثل بود🥲🥲🥲

و خداوند آنچه را که به ما گذشت، جبران خواهد کرد🌿❣️
بگید دیگههههه تا بخندیم

منم منتظرم

تو هر تاپیک سوتی اینو میگی 😂😂😂

خيلي وقت بود نگفته بودم ك😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706