2733
2739
عنوان

مالیدن چشم نوزاد در خواب

452 بازدید | 6 پست

سلام مامانا

من دخترم شش ماهشه الان نزدیکه ۲۰ روز یک ماهه که شبا همش تو خواب چشماشو میمالونه و پستونکش از دهنش میفته خلاصه که خودش خودشو از خواب بیدار میکنه خیلی ام تو خواب وابسته پستونکشه اصلا اهل پستونک نبود گاهی واسه خوابیدن میخورد بعد مه میخوابید از دهنش در میاوردم ولی الان بدون اون نمیخوابه  تا صبح حداقل ۵،۶ بار اینکارو میکنه و تا پستونک نزارم دهنش آروم نمیشه و نمیخوابه خیلی اذیت دارم میشم هر یک ساعت بیدار میشم واسه این گریه هاش

کسی بوده بچش اینجوری باشه راه حلش چیه؟

چیکار باید بکنم؟

برای دستش دستکش نوزادی دستش کن همه بچه ها چشماشونو میمالن طبیعیه برای پستونکش تجربه ندارم من بچم اصل ...

آخه شش ماهشه دیگه نوزاد که نیست اصلاااا نمیزاره چیزی بزارم تو دستش خیلی کوچیکم که بود دستکش بدش میومد همش جیغ میکشید انگشتاش باید آزاد باشه حتی تو خواب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام mah2013 عزيز منم دخترم از ٥،٦ماهگي همينطوري بود شبها پستونك از دهنش ميوفتاد باگريه بيدار ميشد هنوزم كه يك سالشه همينطوره چيز مهمي نيست بعضي از بچه ها بخاطر وابستگي زياد به مادر پستونك براشون حكم مادر دوم داره توي خواب براشون امنيت ايجاد ميكنه ولي ماليدن چشم تو خواب تازگي داره و همراه با يكم گريه هست ميخواستم بدونم مشكل ماليدن چشم دخترت حل شد علت خاصي داشت؟

سلام mah2013 عزيز منم دخترم از ٥،٦ماهگي همينطوري بود شبها پستونك از دهنش ميوفتاد باگريه بيدار ميشد ه ...

سلام عزیزم بله خداروشکر خیلی بهتر شده شبا میخوابه اون تایم به خاطر دندون دراوردن بود که انقد شبا بی تابی میکرد و چشماشو میمالوند تقریبا دو هفته بعدش دوتا دندون همزمان پایینش دراومد خیلی اذیت شد