2737
2739
عنوان

تپش قلب دارم فردا باید بچمو ختنه کنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2677 بازدید | 105 پست
احوال نازی جون؟نه گلم بیهوشی خیلی جاها انجام نمیدن سمت ما که اکثرا با بی بود پسر عموی خودم شش سالشه ...

خوبم عزيزم❤️

اره انجام ميدن ولي با زجر و شكنجه ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

فقط اسی یه وقت عکسشو مثل اون کاربر نزاری این جا اونم پست اول😐😑

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۶    ⬅️                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلینیک نوید خیابان معراج طرفا پل تمدن اونجا خیلی خوبه

دکتر خزری ختنه میکن درسته؟ 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.. خدایا من کسیو جز تو ندارم خودت نگهدار من همسرم و زندگیم باش🥺❤
عزیزم منم بچم یک ماهشه ختنه کردم حلقه اس دکتر گفته چسبندگی داره یعنی خطرناکه ؟ چیکار باید بکنم؟

چند وقت گذشته از ختنش؟

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره
2731

خیلی ا  کترا میگن زیر دوسال نباید ختنه کرد خواهر شوهرم خودش متخصص اطفاله شوهرشم دکتره پسرشو تو ۴ سالگی ختنه کردن هم وقتشو داشتن هم تنها نبودن و هم پولشو منتا ب خواست خودشون تو ۴ سالگی انجامش  دادن ،استاتر نترس چیز مهمی نیس ،یبار یه دکتر فوق تخصص اسمش یادم نیس تو شبکه سلامت نشون میداد بحث در مورد ختنه بود گفت نوه های خودمو تا دوسالگی اجازه ختنه ندادم.

وای خدا مردم از خنده😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بخدا مرد گنده هیکلی 

خانوادگی اومده بودن اول صبح با چشای خوابالو 

بچه رو بی حس کردن دو تا جیغ زد برا آمپولش یهو دیدیم یه صدا تالاپی اومد

دایی بیهوش شد😕

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔
2738
چند وقت گذشته از ختنش؟

پنجشنبه ختنه اش کردیم امروز روز سومه

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
اره حساسیت از این لحاظ بالاست که پیش هر دکتری نباید ببری چون خیلی حساسه ولی این که بنده خدا اینقدر ا ...

البته درستش اين بود زير ٦ انجام بده

ولي خب نكرده ديگه اما بايد بيشتر حواسش به روحيه بچه باشه درد كه از حد بگذره اسيب هاي جدي وارد ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم منم بچم یک ماهشه ختنه کردم حلقه اس دکتر گفته چسبندگی داره یعنی خطرناکه ؟ چیکار باید بکنم؟

نه عزیزم چه خطری ! با دکترت صحبت کن شاید باید پمادی بتادینی چیزی بمالی 

حلقه ای عوارض نداره خوشگلم . ختنه سورون پسرتم مبارک 🌺

خوبم عزيزم❤️ اره انجام ميدن ولي با زجر و شكنجه ديگه

خداروشکر همیشه خوب باشی گلی.آخی انشاالله برا همه بچه ها راحت بگذره.

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره
بخدا مرد گنده هیکلی  خانوادگی اومده بودن اول صبح با چشای خوابالو  بچه رو بی حس کردن دو ت ...

وایییییی تصورشم پوکیدم از خنده🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2706