2733
2739
عنوان

حاملم به خاطرمادرشوهرم کتک خوردم ای خداعدالتت شکر😔

| مشاهده متن کامل بحث + 10811 بازدید | 242 پست
ببین اخرش مجبوری بری خونت . پس زنگ زد چرت و پرت نگو برو سر خونه زندگیت ، به خاطر بچت . برو زندگیت ر ...

اره ولی بایدطرف حقوبگیره یعنی چی همیشه اجازه میده مادرش توهین کنه خودشم سکوت میکنه منم حق اعتراض ندارم 😔😔😔

لطفالایک نکن جون جدت 😁
این مادرشوهرم یه فامیل ازدستش عاصی ان یکسره باخواهروبرادراش قهرودعواداره من ازش دوری میکنم ولی یه جا ...

اینقدر خونه بابات بمون بالاخره فامیلی کسی میاد پا درمیونی بعد شرف نزار تو جمع واسه مامانش همه حرفاتو بزن تو جمع جلو فامیلاش و بگو بخاطر مادرش اومدی قهر

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑  کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                      رنگ امضامو عوض کردم صفا کردی؟😁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خواهرشوهرم نه مادرشوهر از دست مادرشوهر هم خیلی زجر کشیدم ولی وقتی میدونی مادرشوهرت اینجور کوفتی ه ...

من هنوداشتم باارامش حرف میزدم ازین زنای جیغ جیغونیستم دادوهوارکنم

لطفالایک نکن جون جدت 😁

بشکنه دستش عوضی

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.
2731
اینقدر خونه بابات بمون بالاخره فامیلی کسی میاد پا درمیونی بعد شرف نزار تو جمع واسه مامانش همه حرفاتو ...

مادرم اینامیدونن مادرشوهرم چه فتنه ای پیامی که به شوهرم دادم رومیزارم ببینیدچی جواب داده

لطفالایک نکن جون جدت 😁

مادرشوهرت چقد دلش سیاهه این همه کینه از چی نشات میگیره درک نمیکنم

میبینی با طرف کاری نداریا دلش پر از دشمنی و عقده اس..بگو چیکارت کردم اخه مریض

خدا شفاش بده

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)

مثل مادرشوهر منه 

منو نامزدم سه سال دوست بودیم مادرش آرایشگاه داره همیشه من می‌رفتم اونجا عروسم عروسم میکرد 

حالا الان یکسال عقد کردیم 

یک ماه و خورده ای نزدیک ب دو ماه میشه ب نامزدم گفتم مشکل اعصاب پیدا کردم با مادرش حرف زده الان نامزدم ن پیام میده ن زنگ میزنه 

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

از من ک گذشت ولی شماهایی ک شوهرتون دوست دارید اینجور مواقع با غیض ب شوهر نتوپید با ناز میگفتی من ک دستپختم خوبه اونم میگه اره بعد میگی پس چرا مامان جون گفت دستپختم بده؟؟؟ 

2738

چقدر بدم میاد از این مردای متعصب، خیلی عاشق مامانتی چرا زن میگیری، اونم همچین مادری که اینقدر به عروس نیش میزنه 🙄🙄🙄

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

بهش میگفتی تو هم غلط کردی دست رو من بلند کردی چطور مادرت اگه منو کتک بزنه نباید چیزی بگم چون مادره ولی منی ک تخم جن تورو تو شکمم دارم مادر نیستم؟؟؟تو هم میخواستی حرمت مادری نگه داری تو دهن مادر بچت نزنی لاشی 

قربون برم خدا رو یه بوم و دو هوا رو 

من هنوداشتم باارامش حرف میزدم ازین زنای جیغ جیغونیستم دادوهوارکنم

عزیزم همیشه خودت جوابشو بده به شوهرت نگو ..اگه من قرار باشه بدیهای مادرشوهرم بگم داستان هزارویک شبه ولی اصلا برام مهم نبود چه غلطی میکنه خودشو به هردری میزد من جوابش بدم من محل نمیدادم 

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
مادرشوهرت چقد دلش سیاهه این همه کینه از چی نشات میگیره درک نمیکنم میبینی با طرف کاری نداریا دلش پر ...

به جون بچم کاربه کارش ندارم یکسره دلش میخوادمنوحرص بده 

لطفالایک نکن جون جدت 😁
مادرم اینامیدونن مادرشوهرم چه فتنه ای پیامی که به شوهرم دادم رومیزارم ببینیدچی جواب داده

مادرتو ک نمیگم فامیلای شوهرتو میگم

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑  کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                      رنگ امضامو عوض کردم صفا کردی؟😁 

عزیزم نزدیک زایمانته و اگه خانوادت بفهمن جو زندگیت کلا متشنج میشه. برا بعد زایمان دلخوریا بیشتر میشه خونه زندگیت میره رو هوا شبی که اومد دنبالت بی هیچ حرفی همراش برو خونه تو خونه هرچی خواستی کم محلی کن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ