2733
2734
عنوان

شمام اینجورید؟

229 بازدید | 40 پست

بچه ها من تاحالاروهم رفته دوسه باررفتم خونه خواهروبرادرشوهرم (اوناخونشون تویه شهره ماشهردیگه)اصلنم دوس ندارم برم خونشون. تاحالاهرباااررفتم پریودبودم.ازبخت بدمن اینااصلاتودسشوییاشون سطل زباله ندارن ومن هرباررفتم به شدت اذیت شدم.میخام ببینم آیامن فقط داخل توالتم سطل زباله دارم یاشماهام دارید؟ یااصلانبایدسطل گذاشت؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه دارن هم حموم هم توالت 

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
2731
2738

همه دارن تو توالت ....شما برای خودت پلاستیک ببر ....پد .‌‌‌‌‌و  جمع کن بپیچ تو ی روزنامه بعدم بنداز تو کیسه یبار مصرف گره بزن بذار تو ی نایلون ....برو بیرون بنداز تو سطل زباله .اینجوری بهت سخت نمیگذره

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
واقعاداشتم کم کم فک میکردم ایرادازمنه یه شب خونشون بودم دمارم دراومدتمام بدنم سوخته وتاول زده

با خواهرشوهرت اگه راحتی بگو بهش که پریودی و سطل نیست

برای این همه احساس ارامش برای خورشید پس از شبای طولانی... 

پس خودشونو خشک میکنن کجا میندارن دستمالشونو؟؟؟ یعنی خودشو خشک نمیکنن؟ چقدر غیر بهداشتین پس.

همه جای دنیا بدیهی ترین چیز توی دستشویی سطل آشغاله..بنظرم بهشون بگو بذارن.

بگو چرا دستشوییتون سطل آشغال نداره من میخواستم خودمو خشک کنم اما نمیدونستم دستمالمو باید کجا بندازم

2706