2737
2734

بچه ها من هرکسی رو اطرافم دیدم سنتی بود دارن طلاق میگیرن مورد داشتیم ۵۰ سالشونه ، با ۳ تا بچه که همشدن ازدواج کردن دارن طلاق میگیرن

از یه طرف ازدواج های مدرنم ریسک دارن. ممکنه پسره همزمان با تو و با چند نفر باشه و تو هیچوقت متوجهش نشی

توی سنتی ام بیشتر مادر پسر میپسنده و میان دختر بینون و.. من نمیپسندم 

حالا ماجرا چیه؟

طی صحبتی که با پدرم داشتم(همینجوری بحث ازدواج بود و جوونا) بابام گفت ازدواج باید سنتی باشه یعنی مادر پسر دخترو بپسنده و بیاد خاستگاری و فقط خانواده ها با هم حرف بزنن و بعدش تحقیق بعدشم عروسی 

یعنی این وسط دختر و پسر عملا عین هویج میشینن همو نگاه میکنن و مثل مجسمه دست رو دست میذارن که بزرگترا واسشون تصمیم بگیرن 

بهش راجب ازدواج مدرن و اینکه دختر و پسر تحت نظارت خانواده با هم آشنا بشن گفتم گفت نههههه اصلا اینجوری باشه پسره چند ماه با یکیه ، چند ماه بعد با یکی دیگه و بهونه میاره میگه ما به درد هم نمیخوریم🙄

پدر من بسیار آدم سنتی هست و من ۱۸۰ درجه فرق دارم و به شدتتت تحت فشارم

خواهش میکنم منو راهنمایی کنید 

چطوری رفتار کنم؟ چی بگم بهش و طرز فکرش؟ خانواده من همشون این مدلیه طرز فکرشون!

توروخدا خواهرانه راهنماییم کنید💐

آخه مگه میشه حتی حرف نزده ازدواج کرد😐

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرم ازدواج سبک مدرن خیلی بهتره 

و کمتر ب طلاق ختم میشه 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹

اطرافیان من اکثرا اونایی ک سنتی ازدواج کردن خوشبخترن 

این عشق و علاقه قبل ازدواج اکثرا تو دوران هیجان ختم به ازدواج میشه 

بعد ازدواج تازه خود واقعیشونو بهم نشون میدن

ولی سنتی یجوریه اولش میری هرچی هستی نیستی میگی تموم میشه میره اونم نشد مورد دیگه ولی به هرحال دنبال کسی هستی که با معیارتت اوکی باشه

تو زندگی وقتی معیارا باشن عشق هم بعدا به وجود میاد

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

نمیدونم حرف پدرم درسته یا حرف مشاورها 

حتی پدرم به مشاور گفت غلط کرد😑

گفتم همه اشتباه میگن فقط شما صحیح میفرمایید

اصلا از ازدواج زده شدم

۲۵ سالمه 

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)
2738

کی گفته دختر و پسر هویجن؟😂😂😂😂

چندین جلسه همراه خونوادت میری پسره رو میبینی باهاش صحبت میکنی و یه سری سوالای اساسی میپرسی تا به اخلاقاش پی ببری اگه دیدین باهم جور درمیاین و تو هم پسندیدیش ازدواج میکنین الان دیگه مثل قدیم نیس که یهو دامادو تو مراسم عقد ببینی😐😂😂😂😂

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡

ربظی به سنتی یا مدرن و اینا نداره 

دوست داشتن مهمه 

ادم وقتی کسیو دوست نداره که نمیتونه بره باهاش

برای هم آرامش باشیم...💛                                                 عضو تاپیک بامداد خمار                                                       وزن ۵۴ ، قد ۱۶۰                   ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                 وزن هدف ۴۹   من میتونم 😍💛
یعنی تو سنتی ممکن نیست شوهره همزمان با چند نفر باشه؟

خب اینو چطوری به پدرم بفهمونم 

همش میگه نه نمیدونم پسر یه مدت با اینه یه مدت با اون

دیگه ببین چطور شده میخوام تا آخر عمرم مجرد بمونم 

کی گفته سنتی انتخاب پدر مادره.کلی جلسه میذارن باهم حرف میزنن دخترو پسر.اصل انتخابی خودشون میکنن فقط شاید این وسط یه معرف بوده یا نه تو محیطی پسر دختر پسندیده خانواده رو در جریان گذاشته .هرکی گفته سنتی این شکلی که شما میگی  مال عهد بوق بوده

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2706