2733
2739
عنوان

ختم قرآن هدیه به حضرت نرجس خاتون

198 بازدید | 33 پست

مهلت تا شنبه هفته بعد 

دوستان حاجت دارین نیت کنید و به مادر امام زمان متوسل شین♥️

اسمتونو بگید بهتون جز بدم

یک صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان بفرست♥️هر کسی به مدل خودش به خدا وصل میشه به عقاید هم احترام بزاریم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام انشاا..‌. حاجت روایی همه منم در کنار بقیه پریسا

اَلا بِذِکرِالله تَطمَئِنِ القلوب                                یا کاشِفِ الکَرب عَن وَجهِ الحُسَین اِکشِف کَربی بِه حَق اَخیکَ الحُسَین(ای برطرف کننده غم و اندوه از صورت حسین غم و اندوهم را برطرف کن ب حق برادرت حسین)امین دوست عزیزی ک داری این متن و میخونی امیدوارم اینقدر دلت شاد باشه ک صدای خنده و شادیت گوش فلک و کر کنه💚                        همسرم و پسرم شما لطف و محبت خدا ب من بودین🥺
2740
سلام انشاا..‌. حاجت روایی همه منم در کنار بقیه پریسا

سلام عزیزم شما جز ۲۷ رو بخون لطفا

یک صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان بفرست♥️هر کسی به مدل خودش به خدا وصل میشه به عقاید هم احترام بزاریم🌱
سلام عزیزم شما جز ۲۷ رو بخون لطفا

چشم ممنون

اَلا بِذِکرِالله تَطمَئِنِ القلوب                                یا کاشِفِ الکَرب عَن وَجهِ الحُسَین اِکشِف کَربی بِه حَق اَخیکَ الحُسَین(ای برطرف کننده غم و اندوه از صورت حسین غم و اندوهم را برطرف کن ب حق برادرت حسین)امین دوست عزیزی ک داری این متن و میخونی امیدوارم اینقدر دلت شاد باشه ک صدای خنده و شادیت گوش فلک و کر کنه💚                        همسرم و پسرم شما لطف و محبت خدا ب من بودین🥺
2706