2737
2739
عنوان

تفاوت سن جنین با سونوگرافی در ivf

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من آی وی اف نبودم ولی بچه توی شکمم سنش از بارداریم کمتر بود حدود یک هفته آخرم یکم کم وزن بدنیا اومد ...

2700که خوبه 

ببخشید یه سوال دارم من الان هفته 32 هستم شکمم بزرگ شده تا کی این بزرگ شدن ادامه داره و چقدر دیگه بزرگ میشه ؟؟

مهم اینه بعد از این رشدش خوب باشه نگران نباش که استرس برات سمه من وقتی فهمیدم دوقلو باردارم انقد ا ...

خدا حفظش کنه عزیزدلم، قلبشو امروز دیدم ولی چون گفتن ۵ روز کوچیکه فکرم مشغوله 

2731
2700که خوبه  ببخشید یه سوال دارم من الان هفته 32 هستم شکمم بزرگ شده تا کی این بزرگ شدن ادامه د ...

خوب تا آخرین روز بارداری این بزرگ شدنه ادامه داره بطوری که ماه آخر یعنی هفته 34 به بعد روزی تا 40 گرمم میتونه اضافه بشه

برای ای وی اف فرق داره چون روز انتقال جنین مشخصه عزیزم 

منم با آی وی اف باردار شدم،خیلی سخت نگیر چند روز این ور ،اون ور چیزی نیس،منم سونو م متفاوت از تاریخ انتقال جنین بود

ازسال نود عضو نی نی سایت شدم،تاحالا بالای پنج کاربری داشتم هربار کلمه عبور یادم رفته،ممنون میشم دعا کنید که زودتر دخترم رو ببینم ....یامولاتی یا فاطمه اغیثینی
2738
اخه زیر نظر مرکز مام هستم ، دقیق انجام میشه

خب دکتر نشون ندادی؟چی گفت ؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
خب دکتر نشون ندادی؟چی گفت ؟

عزیزمنم سه قلو داشتم اینقد الکی به خودم اضطراب و استرس میدادم قلب یکیش موند،دومی رو هم موعد سزارین از دست دادم،خیلی حواست بخودت باشه

ازسال نود عضو نی نی سایت شدم،تاحالا بالای پنج کاربری داشتم هربار کلمه عبور یادم رفته،ممنون میشم دعا کنید که زودتر دخترم رو ببینم ....یامولاتی یا فاطمه اغیثینی
خوب تا آخرین روز بارداری این بزرگ شدنه ادامه داره بطوری که ماه آخر یعنی هفته 34 به بعد روزی تا 40 گر ...

مرسی ببخشید استارتر 

میگم مال من جنینم عرضیه به پهلو دراز میکشم انگار زیرم میشه خطرناک که نیس؟؟

2706