2737
2739

اجبار تحصیلی !

من خیلی اذیتم تا میبینن یه ساعت درس نمیخونم میان و سرزنشم میکنم!😢 من خودم حواسم به درسام هست و خودم الان ۱۸سالمه!خودم میدونم چکار کنم!

چرا همش باید بهم بگن بخون و بهم استرس وارد کنن!

چرا تا یک ساعت درس نمیخونم میان سراغم و بهم سرکوفت میزنن! خودم به اندازه کافی سختم هست !🥺

من آدم تنبل نیستم که درس نخون باشم اتفاقا برعکس همیشه درسم خوب بوده تو مدرسه و ...

ولی اونا توقع دارن همش منو درحال درس خوندن ببینن!

من کنکوری نیستم و یازدهمم چون یکسال دیر رفتم مدرسه 🏫

من تو مدرسه به اندازه کافی بهم فشار وارد میشه ! امتحان‌ها...قلدری بچه ها ، تنهایی تو مدرسه و نداشتن دوست ،مسخره شدن تو مدرسه ‌...

کاش حداقل یکم درکم میکردن 🥺😔 خوانوادم همیشه به راحتی همه حرفی بهم میزنن همه جوره سرزنشم میکنن و دو دقیقه بعد میخندن و زندگیشونو میکنن ولی اون حرف عاشون روی دل من میمونه و تبدیل به یه زخم عمیق میشه ! و مدام تو ذهنم تکرار میشه ( بدبخت _ کاش هیچوقت تو رو به دنیا نمیوردم،کاش سرطان می‌گرفتی میمردی،میخوای مثل سگ کلتو بزنم تو دیوار ، دختره روانی ، دختره به درد نخور ، تو اگه درس نخونی به چه درد میخوری ، مایع عذاب ، حقته که تو مدرسه اذیتت میکنن از بس بدبختی ، بیخود نیست دوستان بهت میگن .... ، ) 

من همیشه الویت آخر بودم و همیشه فقط ازم توقع داشتن هیچوقت اعتراض نکردم و هیچوقت بی احترامی نکردم 🥺😭

بر خلاف خواهرم ...ولی بازم خواهرم بیشتر از من عزیز بود با اینکه درس رو ول کرده و همیشه در حال جیغ و داده...

من هیچ دردسری درست نمیکنم با وجود این همه اذیت همیشه تحمل میکنم و با لبخند جلوشون ظاهر میشم ؟ولی چرا باید بازم سرزنش بشم ؟چرا بازم باید مورد تبعیض قائل بشم ؟

من همه جا مثل یه آدم بازنده زندگی میکنم تو خونه تو مدرسه تو بیرون همیشه یه آدم بدبخت بازنده بودم !💔🙂

یکی مثل من بمیره بهتره ! امروز واقعا ناامید شدم خیلی زیاد و افکار خیلی خطرناکی داره سراغم میاد...😔

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگن عدو شود سبب خیر همینه ها 

به حرفشون گوش کن درس بخون از شرشون خلاص شی 

دانشگاه مثیه شهر دیگرو میزنی میری اگه رتبت خوب باشه خوابگاه و فلان سرکارم میری از دستشون خلاص میشی

فقط درس بخون راحت شی از این خوانواده

میگن عدو شود سبب خیر همینه ها  به حرفشون گوش کن درس بخون از شرشون خلاص شی  دانشگاه مثیه ...

درس میخونم ...ولی من بیشتر علاقه به مهاجرت دارم برا همین علاقم زبانه و تمرکزم رو اونه

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂
2738

اگع تعداد ادم بدا زیاد باشه دلیل بر بد بودن تو نمیشه میدونم چقدر سخته درس خوندن ولی ناامید نشو تلاشت کن و دانشگاه قبول بشو و بروو ، از همه ادمای بد چه خانواده و چه همکلاسی ها انتقام بگیر تو لایق ی زندگی زیبا هستی ♥️

درس میخونم ...ولی من بیشتر علاقه به مهاجرت دارم برا همین علاقم زبانه و تمرکزم رو اونه

رتبت خوب بشه تو کنکور بورسیه ام میتونی بگیری چون این پدر مادری که من دیدم هزینه ای نمیدن 

ولی کنکور رتبه بالا بی بورسیه میشی میری از خوابگاه و خورد خوراک و حتی پولم برای زندگیت میدن 

عزیزم خودکشی ینی چی 

تو هدف داری  دیگ درسته؟

به نظر من اصن به حرفاشون گوش نده نادیده بگیر به هدفت فکر کن

درستو بخون میدونم ناراحتی و نمیتونی درست درس بخونی 

اما همین خانوادت اگ خدایی نکرده دانشگاه قبول نشی رفتارشون بدتر میشه

درستو بخون دانشگاه خوب قبول میشی انشالله میری دانشگاه از خونه و حرفاشون راحت میشی  اگه تلاشتو کنی و قبول شی همه چی درست میشه

باور کن خیلیا مثل تو هستن شرایط تو رو دارن اما در تلاشن کم‌نمیارن 

توعم کم‌نیار به اینده فکر کن روزای خوبی منتظر توعه 😍😍

رتبت خوب بشه تو کنکور بورسیه ام میتونی بگیری چون این پدر مادری که من دیدم هزینه ای نمیدن  ولی ...

آخه من شنیدم آزمون مخصوص یه کشور دیگه رو بدی مثلا هنر ، تجربی ، انسانی میتونن رایگان بورسیه کنن حتی از طریق زبان 

عزیزم خودکشی ینی چی  تو هدف داری  دیگ درسته؟ به نظر من اصن به حرفاشون گوش نده نادیده بگی ...

مرسی حرف هات خیلی بهم روحیع داد 💖❤️🙂

اگع تعداد ادم بدا زیاد باشه دلیل بر بد بودن تو نمیشه میدونم چقدر سخته درس خوندن ولی ناامید نشو تلاشت ...

خیلی قشنگ گفتی 🫂

2706