2737
2734

خواهرم کوچیکم گوشی جدید خرید چند ماه قبل امد و خوبی کنه گوشی قدیمی شو داد ب بابام

نو بود و حدود چند ماه ازش استفاده کرده بود

خلاصه گذشت و گذشت تا اینکه چند شب قبل بابام دنبال قندشکن بود ک ی برنامه ریکاوری نصب میکنه و کل عکسای خواهرم با دوس پسرش هم برمیگرده

این خنگ برا اینکه نخواد از اول برنامه ها رو نصب کنه فقط گرفته بود عکسا رو پاک کرده بود و فلش نکرده بود گوشیو

خلاصه هر چی عکس هر چی ویس

هر چی فیلم داشته بود برگشته بود

حدود 10هزار تا فایل

این چند روز خیلی سخت گذشت

ینی فقط خدا بهش رحم کرد ک بابام کاریش نداشت وگرنه من ب فکرحلواشم بودم

ادم اینقد بی عقل اخه

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
خدارو شکر من بابم این چیزا بلد نیس    میده خودم

والا مام موندیم بابام از کجا ریکاوری بلد بود 😐😐😐

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من فقط اومدم بپرسم چه برنانه ای نصب کردید هنه چی برگشت ؟؟؟ 😐 به من بگو که شدییییید دنبالم 

بازگردانی عکس و فیلم های پاک شده اسمش هس

تو بازار دان کن

2738
😐😐بابات شرمنده گوشیه بوده که داده وگرنه پدرشو که خودش باشه درمیاورد😂😂😂

من خودم میخواستم پیشنهاد بدم بابا بکشش راحت شیم🤣🤣🤣🤣🤣

جدی خدا بهش رحم کرد ک چیزی نگفت 

وگرنه خونش حلال بود 

من خودم میخواستم پیشنهاد بدم بابا بکشش راحت شیم🤣🤣🤣🤣🤣 جدی خدا بهش رحم کرد ک چیزی نگفت& ...

اره واقعا خودمو اگه به جاش حس کنم موهای تنم سیخ میشه😂😂هر چند خداروشکر من تا حالا از این نظرها هیچ خبطی نکردم

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫