2733
2734
عنوان

شما عقد بودید در طول هفته چند روز می رفتید خونه مادر شوهرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6651 بازدید | 283 پست

من وقتایی که مهمونی داشت میموندم اونم موقع خاب میرفتم خونه با اینکه مادرم اینا سختگیر نبودن ولی الکی میگفتم بابام گفته شب نمون

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زیاد نمیرفتم چون راحت نبودم اکثر مواقعم قهر بودم خخخ

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺

من مجردم اما سعی کن برای رفت وامدت برنامه ریزی کنی که مشکلی برات پیش نیاد و بستگی به فرهنگ خانواده همسرت وخودت هم داره که چه برداشتی دارن 

هرگز با یک ادم نادان مجادله نکنید؛تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند...
آخی . من حالا بخوام ماهی یه بار برم دعوا میشه    چند روز نمیرم گله می کنن مثلا بعد چند رو ...

اگه الان اجازه گله کردن بدی و دائم بری بعدا تو زندگی هم همین حالت رو از شما توقع دارن

هر وقت دعوتم میکردن میرفتم ولی یک سال و نیم عقد بودم یه شب هم نموندم 

خودت دوست نداشتی بمونی ؟ من میرم نگه می دارن منو . من دو روز بود عقد کرده بودم منو بردن خونشون شبم نگه داشتن   

2738
بعد گله نمی کنن چرا نمیای اینجا ؟ من دیرتر برم گله می کنن

گله میکنن ‌‌میگم کار دارم  و وقت ندارم بیام .‌

اینطوریه که ۵ سال عروسشونم  احترام و ارزش زیادی قایل میشن خیلی زیاد. 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706