2733
2734
عنوان

شما عقد بودید در طول هفته چند روز می رفتید خونه مادر شوهرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6651 بازدید | 283 پست

مرداد ۹۳

شهریور ۹۳

دفعه بعدی شد تیر ۹۴....

کنکور داشتم😁

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من نزاش اصلا خونه بابام برم همش اونجاموندم ولی راحتم نبودم خدا نیاره اون روزارو

آخی سخت بود براتون ؟ منم شوهرم خونه بابام زیاد نمی مونه میگه زشته همش منو می بره خونشون 

2728

شوهرم همسایه سرکوچمون بود.بین خونه هامون 4تا خونه بود😂ولی فقط جمعه ها میرفتم.از صبح تا شب.یه شبم شوهرم میومد خونمون.بابام خیلی خیلی گیر میداد.حتی یه شبم اونجا نخوابیدم که اتفاقا بهترین کار بود

ولی هرروز  ظهرها ساعت 2هرروز قبل اینکه بره سرکار یواشکی میومد در کوچمون منو میدید😍

اینکه چند روز برید رو نمیدونم ولی خودم یک شب می‌موندم و اواخر عقدم دو شب می‌موندم.علاقه نداشتم زیاد ...

آره خب هرچه قدرم آدم با خانواده شوهر راحت باشه باز مثل خونه خود آدم یا خونه بابا نیست . منم شوهرم همش منو می بره اونجا گیر کردم 

2738

بابام اینا میگفتن ترو نمون ولی من کر و کور بودم و میرفتم می موندم چند روز البته بی آزار بودن  ولی خب چه‌معنی میده تازه عقد کرده باشم و برم بمونم خودم در شگفتم

و منی ک 2 ساله نامزدم فقط 1 بار رفتم اونم با خانواده 😂 خونشون شهر دیگه است و فاصله مون 9 ساعته از این رسما نداریم ک دختر تنها بره بمونه خونه مادر شوهر😕تازه غریبه هم نیس خالمه ولی بازم نمیزارن🤧

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 
2706