2733
2734

هیچی نمیت نه بخوره بزور دوقاشق بهش میدم هرچی هم میخوره میگه دلم درد میکنه دکترها دارو سفالکسین داده به داروشناسی شک دارم چیکار کنم بهتره خیلی نگرانشم تب هم دو روز اول داشت 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگرخدارا نشناسیم دعاهم کنیم مستجاب نمی شود چون خدا را نشناختیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید به خاطر الودگیه یا سرما خوردگیه ساده اس

آخه تهوع ودلدرد داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شاید ویروس گوارشیه، پسر ۳ ساله ی منم گرفته الان ۵ روزه با اینکه دو تا سرم زدیم هنوزم نمی تونه درست حسابی غذا بخوره ، مدام بی حاله و می خوابه 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
شاید ویروس گوارشیه، پسر ۳ ساله ی منم گرفته الان ۵ روزه با اینکه دو تا سرم زدیم هنوزم نمی تونه درست ح ...

داروچی میخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
داروچی میخوره

شربت متروماکس، پدی لاکت ، شربت اندانسترون البته میگم دوبار بردیم تو سرمش تقویتی و دارو آنتی بیوتیک اینا زدن چون اصلا نمیخورد بی حال افتاده بود اصلا بچم سرمو زدن نا نداشت حرکت کنه میگن باید ویروس از روده هاش تخلیه بشه تا خوب بشه تهوع و اسهال و بی حالی زیاد داره گلو و ایناش مشکلی نداره

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
شربت متروماکس، پدی لاکت ، شربت اندانسترون البته میگم دوبار بردیم تو سرمش تقویتی و دارو آنتی بیوتیک ا ...

دخرمن یکم گلوش خلط داره ولی اسهال نیست فقط تهوع گاهی هم دارم غدا میدم یکم استفراغ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر هم بردیش

آره بردم ولی از دلدرد گاه بگاهش وبی اشتهایی وتهوعش میترسم نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخرمن یکم گلوش خلط داره ولی اسهال نیست فقط تهوع گاهی هم دارم غدا میدم یکم استفراغ

حالا خدا روشکر وضع دخترتون نسبتا بهتره حالا داروی دکتر و تست کنید شاید بهتر بشه یا اگه به دکترش اعتماد نداری یه دکتر دیگه ببر

حالا خدا روشکر وضع دخترتون نسبتا بهتره حالا داروی دکتر و تست کنید شاید بهتر بشه یا اگه به دکترش اعتم ...

دوروزپیش تب هم یخرده داشت امروز تب هم نداره یعنی همون سرماخوردگی چیز دیگه ای نیست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوروزپیش تب هم یخرده داشت امروز تب هم نداره یعنی همون سرماخوردگی چیز دیگه ای نیست؟

شرمنده دیر جواب میدم آف بودم ، خب تب یعنی بدنش در مقابل ویروس داره مقاومت می کنه الان ویروسها اینقدر درهم و جهش یافتن که مشخص نمیشه علائمشون دقیق چیه، خدا روشکر که تبش اومده پایین ولی وقتی دلدرد داره یعنی روده هاشم درگیر شده من باشم یه دکتر دیگه هم میبرم ولی نخوای ببری شربت متروماکس برا بچه هاست برا عفونت روده خوبه ، من همسرم پزشکه خودش خرید آورد ولی شما میخوای مطمئن باشی تا بعد معاینه دارو بدید کاش یه دکتر دیگه ببرید ، رنگ پسر من بعد از دو روز غذا نخوردن اینقدر پریده بود که دکتر کودکان گفت وضعیتش نگران کنندست زود سرم بزنید تهوعش کمتر بشه بتونه لااقل بخوره از امروز بعد ۴ روز تونست نصف بشقاب غذا بخوره و برنگردونه

شرمنده دیر جواب میدم آف بودم ، خب تب یعنی بدنش در مقابل ویروس داره مقاومت می کنه الان ویروسها اینقدر ...

خیلی ممنو ن عزیز

1
5
10
15
20
25
30
35
40