2733
2739

منظورم اینه با شوهرتون زنگ بزنید خونشون یا موبایل هرچی

چند وقت یه بار؟ اونا هم میزنن به شما؟ 

از ته دل انجام میدین یا مجبوری؟؟ 

من تا چند وقت پیش میزدم ولی انقدر باهام بدی میکنه رغبت نمیکنم دیگه بزنم، بعد هی گلگی میکنن که خبری ازتون نیست زنگی منگی نمیزنید منم چیزی نمیگم 

تعداد رای : 17
نظرسنجی
میزنیم
6
35%
نمیزنیم
8
47%
بستگی داره روابط چجوری باشه
3
17%
اَللهُمَّ عجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج                                                        یه صلوات بفرست برای ظهور آقا 

نه من زنگ میزنم نه همسرم

حالمون براشون مهم نیس 

حاله اونا هم به ما مربوط نیست😊

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من زنگ میزنم نه همسرم حالمون براشون مهم نیس  حاله اونا هم به ما مربوط نیست😊

قطع رابطه اید؟

اَللهُمَّ عجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج                                                        یه صلوات بفرست برای ظهور آقا 
2728
آره من زیاد زنگ میزنم فقط یک خواهرشوهرم بهم زنگ میزنه بقیه نه تقربیا خودم همش زنگ میزنم اونا خیلی سن ...

خوبن باهات؟ رابطتون مشکلی نداره؟

2740
ما زنگ ميزنيم همسرم هرروز صحبت ميكنه باهاشون مادرهمسرم سه چهاررروز يه بار تماس ميگيرن نوبت به من ...

یعنی شما هم باهاشون صحبت میکنی؟

من روزی چن بار به مادرشوهرم میزنگم 

ولی پدرشوهرم اصلا سالی یبارم زنگ نمیزنم 

چون مامان از پدرشوهرم طلاق گرفته و اینا تو دوجای مختلف زندگی میکنن رابطم با مامادرشوهرم ب شدت خوبه عینه دوستمه خدایی الانم بستریه بیمرم براش 😭

من روزی چن بار به مادرشوهرم میزنگم  ولی پدرشوهرم اصلا سالی یبارم زنگ نمیزنم  چون مامان ا ...

خدا شفاش بده انشالله

پس مادرشوهر خوبم پیدا میشه ایشالله همیشه همینطور باشید باهم

خدا شفاش بده انشالله پس مادرشوهر خوبم پیدا میشه ایشالله همیشه همینطور باشید باهم

مرسی گلم فدات 

اره عزیزم شکر که خیلی خوبه اصلا دنبال حاشیه اینا هم نیست تا غذا درست کنه برامنو دخترش یه اندازه میاره برامون 

برا خرید و اینا همه چی اصلا فرق نمیذاره ولی امان از پدرشوهرم یه جادوگریه نگو 

من هر روز خونشونم 

صبح میرم تا شب 

شب ک میرسم خونه مادرشوهرم زنگ میزنه 

مامان رسیدی چیکار میکنی 

مامان فردا چی درست کنم 

همسرم میگه وای شما دوتا ک الان پیش هم بودید 😂😂😂

مرسی گلم فدات  اره عزیزم شکر که خیلی خوبه اصلا دنبال حاشیه اینا هم نیست تا غذا درست کنه برامنو ...

اصل کار مادرشوهره مادر رئیس خونس ولی پدرشوهر تاثیر خاصی نداره

عوضش مادرشوهر من دنیای فرق گذاشتنه، انقدر دختردوسته که نگو، دخترش مجرده ولی خیلی وقتا اتفاقی دیدم که برای دخترش مثلا خوراکی های خاص و مقوی قایم میکنه و فقط اون میخوره حتی به پسراشم نمیده 

شوهرمم از اول گفت یه سری چیزا رو مامانم فقط میده به خواهرم و حتی به ما نمیده 

من ۶ ساله عروسشم هنوز رنگ یه غذای درست حسابی تو خونش ندیدم ولی همیشه مادر دختر جلوی من از غذاهای خوبشون تعریف میکنن که یعنی ما خودمون که تنها هستیم غذاهای خوب میخوریم 

اصلا یه چیز عجیب غریبین 

2706