2733
2739

تشخیصشون به اندازه روانپزشک خوبه؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

اول برو مشاوره لازم باشه به روانپزشک ارجاع میده اگر روانپزشک تشخیص بده ارجاع میده مغز و اعصاب

برای این میگم برو مشاوره که تحت درمان با قرص نباشی اگر لازم بود قرص بخوری چون روانپزشک و دکتر مغز و اعصاب دارو میده

اول برو مشاوره لازم باشه به روانپزشک ارجاع میده اگر روانپزشک تشخیص بده ارجاع میده مغز و اعصاب برای ...

نه سابقه دارم میدونم داروییم احتمال زیاد ولی مغز و اعصاب خوب می‌شناسم به نظرت تشخیصش با روانپزشک یکیه؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه سابقه دارم میدونم داروییم احتمال زیاد ولی مغز و اعصاب خوب می‌شناسم به نظرت تشخیصش با روانپزشک یکی ...

به نظر من دکتر مغز و اعصاب میتونه آزمایش های دقیقتری برای شناسایی مشکلات مغز و اعصاب بده ولی در زمینه درمان روان روانپزشک بهتر میدونه چه دارویی بده 

اگر میتونی به جفتشون مراجعه و مقایسه بکن 

آزمایش های دکتر مغز و اعصاب میتونه به تشخیص و نوع درمانی که روانپزشک میده هم کمک بکنه

2731