2737
2734

😔خدایا یا خودت دستم بگیر 

یا ارزوی مرگ دارم بده بیشتر از این شرمنده بچه هام نشم😭

توروخدا گزارش نزنید نمیتونین کمکم کنید نمک رو زخمم نپاشین خودم حالم خیلی خرابه😭😭😭

خدا جونم مرسی بابت معجزه 😍🥰

چکاری میشه برات کرد عزیزم؟؟کجا زندگی میکنی

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم چرا خودت تو خونه کارنمیکنی؟میدونم خیلی سخته اما کمک ک همیشه نمیتونی از بقیه بگیری بالاخره باید بفکرباشی اونم فکر اساسی کار تو خونه مث بسته بندی یا مثلا خودت ترشی درست کنی یا خیارشور یامربا و اینجور کارا!عزیزم من حرف هات رو باور کردم...

2731
گلم چرا خودت تو خونه کارنمیکنی؟میدونم خیلی سخته اما کمک ک همیشه نمیتونی از بقیه بگیری بالاخره باید ب ...

ابجی باید سرمایه داشته باشی خودم مریضم مادرم سکته کرده بخدا وقت حمام ندارم کار در منزل دنبالش هستم نیست بخدا 

ابجی باید سرمایه داشته باشی خودم مریضم مادرم سکته کرده بخدا وقت حمام ندارم کار در منزل دنبالش هستم ن ...

اونقدر سرمایه نمیخواد که.....فداتشم ببین مثلا الان میتونی با یک کیلو بادمجون و ی مشت فلفل و یکم سیر و یه بوته کوچیک کلم بنفش و یه سرکه کوچیک ک نصف سرکه نصف آب ترشی بادمجون درست کنی ک بفروشی ب قیمت بالاتر خیلی هم پول نمیخواد!از کم شروع کن بعدم گلم جایی ک زندگی میکنی کسی نیس ک گل زعفرون بخواد براش تمیزکنی؟الان برا تمیز کردن هر یک کیلو گل زعفرون ک از توش زعفرون رو دربیاری ۴۰ تومن میدن برا هر یک کیلو.اینجور کارا پول نمیخواد فقط کارکردن میخواد خیلی هم سخت نیس

اونقدر سرمایه نمیخواد که.....فداتشم ببین مثلا الان میتونی با یک کیلو بادمجون و ی مشت فلفل و یکم سیر ...

نه کسی نمی‌شناسم بخدا ترشی اصلا وقت نمیکنم خیارشور باید مشتری باشه کجا بفروشم وگرنه رشتم گرافیک کامپیوتر مشتری باشه براش لوگو کارت ویزیت پوستر سربرگ ادیت عکس فتوشاپ انجام میدم اما کار نیست

2738
نه کسی نمی‌شناسم بخدا ترشی اصلا وقت نمیکنم خیارشور باید مشتری باشه کجا بفروشم وگرنه رشتم گرافیک کامپ ...

فکرمیکنم محل شما جوریه ک خیلی کار نیس...درسته؟چون ازهمین زعفرون خیلیا دارن زندگیشونو میچرخونن حتی تو شهرهای کوچیک البته

فکرمیکنم محل شما جوریه ک خیلی کار نیس...درسته؟چون ازهمین زعفرون خیلیا دارن زندگیشونو میچرخونن حتی تو ...

نه کسی ندیدم وگرنه کار خوبیه 

نه کسی ندیدم وگرنه کار خوبیه 

عزیزم اگه هم شهریم بودی میتونستم کمکت کنم اما خب شما گرگانی .میخوای یه تاپیک بزن اگه کسی گرگان هست کمکت کنه منظورم فقط کمک مادی نیس.اینکه بره بهزیستی کارت رو پیگیری کنه بلکه هرماه بازم بهتون یارانه بدن...

عزیزم اگه هم شهریم بودی میتونستم کمکت کنم اما خب شما گرگانی .میخوای یه تاپیک بزن اگه کسی گرگان هست ک ...

اشنا پیدا کردیم اما میگن دست ما نیست سایت بستن فقط ازت میخام دعا کن برام 

باشه گلم اما اگه واقعا دنبالشی با شوهرت برو کارخونه ها بسته بندی تو خونه بیار انجام بده

اول باید ببینم کجا میخاد تحقیق کنم حتما میرم

عزیزم اگه هم شهریم بودی میتونستم کمکت کنم اما خب شما گرگانی .میخوای یه تاپیک بزن اگه کسی گرگان هست ک ...

ابجی کسی نمیشناسی بهم کمک کنه مدرک خواست میدم

2706