2733
2734

بچه ها من همه بهم میگن تو قشنگی ولی عیب هم خیلی دارم تو صورتم مثلا زیادی صورتم کوچیکه یا بینی کمی بزرگ زیر چشمام هم گود و پیشونی کوچیک و... خب مثلا من بخوام لوازم آرایش بگیرم حسم خیلی بد میشه میگم وای تهش که چی همه میگن این با آرایش خوشگل میشه مثلا الاغ رو هم آرایش کنی قشنگ میشه سر همین احساس بدی دارم به آرایشی از یه طرف از صورتم راضی نیستم از یه طرف میگم اگه آرایش کنم میگن این فقط حتما با آرایش خوشگل میشه💔🥺 بخدا دارم دیونه میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این ک موضوع مهمی نی اینجوری باشه کسی نباید آرایش کنه

الان من مامانم کسیو ببینه میگه صورتش معمولی هست هی بابا با آرایش خوشگل شده وگرنه قیافه ای نداره😐💔

2728

وا😐

ارایش میکنیم زیباتر دیدع بشیم 

ارایش نکنین میگن واای طرف با چ اعتماد ب نفسی بی ارایش میاد بیرون 

ارایش کنی میگن با ارایش خوشگله 

ببین خودت چجوری دوس داری دلت میخاد ارایش کنی بکن دلت نمیخادم نکن مهم خودتی و خودت 

این جماعت هرکاری کنی ی چیزی از توش درمیارن

"‏ برنده ها تَمرين ميكنن بازنده ها شِكايت"!

همه تو صورتشون یه عیبی دارن بیخیال انقد خودتو حساس نکن بدون آرایش بیشتر باش تا اعتماد به نفست بیشتر بشه

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡
2738
اگه خوشگل باشی با ارایش خوشگلتر میشی،من خودم با ارایش خیلی عوض میشم بدون ارایش معمولیم 

منم خیلی عوض میشم ولی خب اون آرایش که باهاش زیبا میشم رو باید طبیعی داشته باشم

خب برای اینکه آدم دهن بینی هستی وگرنه هرکسی به دلایل شخصی خودش یا آرایش می‌کنه یا نمیکنه دیگه اینکه اینقدر تحت تاثیر نظر دیگران باشی که نتونی برای شخصیترین مسئله هم تصمیم بگیری خوب نیست

در امتداد کوچه‌ پس کوچه های زندگی نوای اُمیدی است که مرا میخواند . .🌱🕊
2706