2733
2739
عنوان

دوست دختر بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 6452 بازدید | 178 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منتظرم یکی بیاذ بگه تو کار پدر مادرتون دخالت نکنید خودشون صلاح کارشونو می دونن بیا بیا بگو دیگه من ...

تو کار پدرمادرتون دخالت نکنین،خودشون بقیش همون ک گفتی

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
2738
امیدوارم دروغ باشه😔 از بس این گناها ترویج شده داره عادی میشه که دیگه الان یه دختر احتمالا نوجوان ب ...

اگه استارتر هم دروغ بگه خيلي هاي ديگه اينطوري هستن اين موصوع زيادع

به امید روزی که ظالم و طرفدارهای ظالم به هلاکت برسن
میخام ببینم اینی که پولدار نیستو سنشم بالاس چجوری دخترا بهش شماره میدن😐😂

بله صحیح🗿👨‍🦯💦

دلم میخواد جار بزنم ، که ازت بدم میاد.دلم میخواد عکساتو جلو همه دار بزنم.دلم میخواد داد بزنم ، بزنم بشکونم.بفهمی از تو پاره ترم ، بکشم کارد به تنم.دلِ من میسوزه واسَت ، کوچولوی نازنینَم.دلِ من میگیره وقتی ، تو رو اینجوری میبینَم. دلِ من میلَرزه واسه ، بُغضِ سنگینِ نگاهِت.دلِ من میشکَنه وقتی ، غمگینِ صورتِ ماهِت.دِلَم از دنیا بُریده ، که تو رو اینجوری بد کرد.چطور اون حسِّ قشنگ شد ، اینطوری تبدیلِ سَردرد.دِلَم از مَردُم چه خونِ ، که تو رو از من گرفتن.چطور این قصّه ی تلخو ، واسه ما دو تا نوشتن💔💔
منتظرم یکی بیاذ بگه تو کار پدر مادرتون دخالت نکنید خودشون صلاح کارشونو می دونن بیا بیا بگو دیگه من ...

دخالتم بکنه چیزی درست نمیشه،اصلا چکازمیتونه بکنه،با باباش دعوا کن بره سراغ دوست دختر،مامانشو وادار کن طلاق بگیر

چکارکن

با چهار تومن چجوری هم خونواده میگردونه هم دوس دختر داره؟

دقیقا خوب برکت داره پولش علی ....🤣🤣🤣ما نمیتونیم تازه دوست دخترم نداریم تازه ۸تومانم داریم

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2706